20 Các câu trả lời

dulu saya cm awak , tp saya lain sikit dari awak mill saya jaja saya kt jiran susu saya sikit la apa la ,ckp kt nurse susu saya sikit la , anak saya dipgg kaki kpla kt bawah katanya regangkan otot dlm hati allah anak aku , smpai saya da rasa sedih saya bg thu suami hbis pantanh terus duduk rumah sndri

VIP Member

sy dulu jnis fkir psal prasaan org sis🤭 ank sy yg kdua lbh kurang prngai ank sis ja. mmng xnk dkt org. + sy tgh preggy🤭 skrng sy mnjawab je sis. even kdg2 kna pjj. sy prefer dok rmah sndri sbb tau mulut mil mcm mna🤣

gadoh ja jerit macam org gila, baru depa tau langit tinggi rendah. saya bila dah jadi mak ni mmg ready ja nak fight org pasal anak, sapa berani cari pasal mai la, laki ka mak mertua ka family sendiri ka, semua saya lawan.

TapFluencer

Tak payah lah duduk rumah mertua bila suami takde. Faham2 lah mertua tu kenapa tak jenguk dia. Share je artikel/video bab melambung, anak melalak nak buat apa kat mertua tu. Share juga kat suami.

Sis, better jgn duk lelama la kt umah mil, bukan nk mghsut...sy prnah gak gtu. Sy kluar rumah tu, g skli skala. At least dlm smggu skli gitu bru dia ok. Klu x smua bnda nk kongkong n paksa2 kami.

lambung eh tak nak bagi terkejut.. cer senyap2 dtg dr belakang tepuk bahu kuat hai makkk datang dengan ketuk periuk tepi telinga pun best jgk 😈😈😈

Sis you ada degree you boleh fikir dah blah angkat kaki. Cuti ke tak cuti ke kalau menyakitkan hati buatpe nak hadap

jangan balik umah mil.. kalau suami suruh ke ape, jangan dengar

sye yg bce pun da sakit hati tp sye jnis mjawab..

Boleh tak bagi tips macam mana nak menjawab tu? 😅 dah lama diam pun tak boleh juga. Saya nak tegas tapi in a polite way…

kalau saya, saya xkan balik

Câu hỏi liên quan