persoalan

Hi mommy semua. Sy nak tanya boleh ke cek upt ni sebelum tarikh actual period eh ? Sy cek sebab ada tanda2 pregnant. Tpi kalau ikut aps period tu, tarikh period 18/4 ni.. So valid ke tak dengan result upt ni ? Sebab test sebelum tarikh period. 1st time ni

persoalan
34 Các câu trả lời

boleh sis , sy cek 4 hr sblm period sbb mcm blh detect kelainan pd bdn sndiri , sy guna upt brand yg sama mcm sis naik mcm tu lha weakness positif test line dy kabur , then bila da lps tarikh period sy cek lg guna upt clearblue digital naik bacaan pregnant 2-3 means da 5-6weeks , now alhamdulillah dah 31weeks , btw tahniah ya sis , jaga diri baik2😊

boleh sis. Alhamdulilah , tahniah 😍 sy pun cek semnggu sebelum period. mcm tu gak hasil nya. brand UPT yg sama. lpas delay 4 hari period sy cek lagi guna UPT lain. naik 2 line terang. then sy pergi scan. Alhamdulilah 4w2d 🥰

1y trước

sis nak tanya .scan wktu 4w ,dah nampak kantung ke?

Saya check 4 hari sebelum tarikh period.. naik double line macam ni.. Tapi mula2 macam was2 jugak.. nak lagi yakin beli clearblue.. bila clearblue tnjuk pregnant baru yakin pregnant

Post reply image

Saya check 1 hari sebelum saya period guna yg pregnancy test murah yg bawah tu, merah terang. Esoknya saya nak double confirm saya beli yg clearblue. Alhamdulillah positive 🌸

Post reply image
Thành viên VIP

Boleh je sis. Saya dulu check upt 3x sebelum tarikh (lain-lain hari), tapi semua samar-samar. Masa hari sepatutnya period, saya check balik baru lah nampak double line tu jelas

Thành viên VIP

Sye lewat period shri je sis..sye test gune upt sme mcm sis.. naik line kabur.. mula² x yakin..lepas tu try cek dgn clearblue..alhamdulillah mmg pregnant.. skrg dh 29w dh 🥰

Sy pn sma test 5 sblom tarikh period jgk... Spatutnya hari ni 10/5 tarikh period tp xdtg lg... Mngkin btl la kot pregnant Sy pn firsttime

Post reply image

sama mcm sy. tarikh period belum lewat lagi tp upt dah naik 2 line mcm ni . kalau ikutkan lagi 5hari tarikh period . Alahmdulillah skrng dh 9minggu 🥰

sama la mcm sy haritu.. check for late period hehehe.. tksgka plak +ve.. mse tu mmg antara pcaya dgn tak.. suami pn ingt sy memain hahaha

sy check 3 hari sebelum period..asal naik double line tu valid je sis..line control pun naik...maksudnya upt tu berfungsi dgn baik..