14 Các câu trả lời

Bergantung saye mase ank ke3 4w xterabg lg tapi ank ke4 3w dh terang https://chat.whatsapp.com/D2YoMYjnX8e1lC1skBLeaW Group ini ditubuhkan bertujuan untuk memberi semangat dan berkongsi cerita tentang baby & journey kehamilan 2022 💟 Copy & share bg ramai yg join group 0 sbb baru buat ☺️

Bergantung juga sis. Sis cuba buat upt pagi pagi. Saya dulu buat subuh mmg terang bila buat 2 jam selepas tu kabur sikit. Scan tak ada apa, tapi sebulan lepas tu saya scan Alhamdulilah dah nampak kantung baby.

Depend pada hormon. Sy masa 4 minggu 2 kali check terang dah. Pergi klinik dr sahkan sy pregnant. Then 8 weeks ke atas p scan lagi sekali dah nampak kantung baby alhamdulillah. Upt check waktu pagi 👌🏻

saye punye upt 4minggu terang , trus pegi scan tp blm nmpk apa2 lpstu tunggu 2 minggu lagi baru nmpk kantung , then repeat 2minggu lagi baru nmpk bby🥰

VIP Member

4minggu means janin pun tak wujud lagi, baru sel halus. Mmg tak nampak kalau cek upt hormon pun baru nak manja2. So mmg samar or almost invisible.

sesetengah orang samar2..sesetengah orang terang..depend pada hormon hcg sis..nak lagi terang lepas 2 minggu..nurse bagitau macam tu

ok..tq sis

sy lewat period 3 hari upt terang sgt...anak first samar2..dan ada bleeding byk juga..tp kandungan normal..

saya ank sulung terang sangat masa 5 minggu..pastu ank kedua samar2 5 minggu jugak

TapFluencer

ikut hormon HCG masing2, ada yg bg terang, ada yg samar2.

Nope. Very very faint line. Mcm sy punye.

Câu hỏi liên quan