46 Các câu trả lời

VIP Member

Mcm saya, baby baru2 lahir ikut muka saya. Semakin dia mbesar, muka berubah ikut exactly muka husband. Baby saya gurl, nak masuk 9bulan dah ni. Tp xkisah pun ikut muka sy/husband, janji baby sihat dan xde pape masalah. Bersyukur la ye sis dapat anak ke4 dah. xperlu la stress/kecewa baby ikut muka sape. Ramai lagi kat lua tu yg masih menunggu nak dapatkan zuriat. #syukurselalu Moga dipermudahkan urusan nanti

hahaa...klu sy pulak scan ari tu tgk baby boy jgk tp suami ckp mcm muka sy je..sy pulak harap biar la bby byk ikut muka suami ensemmm skit hidung lg mancung..gigi n senyuman cantik..😂 suami pulak nak ikut muka sy katanya nnt comey aduii mcm2 eh..tp bersyukur je mana2 pun xpe xkesah pun psl tu sbnrnya saje suka2 je..asalkan nnt bby lahir sehat smpurna InsyaAllah..x sabar jgk dh 37w ni..😅

😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Syukur la 4x Allah bagi peluang mengandung. Jgn sampai puan jd tak suka pulak dgn anak tu nanti, cara tulis mcm tak suka dkat husband sendiri ja 🤭🤭🤭 Bila terfikir negatif mcm tu, cuba letak diri puan dlm diri wanita2 yg masih lagi berusaha utk dapatkan zuriat, ada yg sampai 10-20 tahun masih menunggu. 😊

Itulah...Ada rezeki pun komplen...manusia....

Knpe mcmtu..sbb xhensem ke,sbb kau cntik sgt ke🤔..alahaii,cik kak ni pn..dh benih suami kn,emg la ad rupe dye..terasa hti suami kalau bce ni tau..smpai xbleh trima bgai..brsyukur laa ye..ad org susah nk dpt bby..kau byk cekadak plk nk mcmtu,mcmni🤦🏾‍♀️🤦🏾‍♀️

Xle trima??knpa trok sgt ke smpai bunyi mcm tu?ke sbb suami puan gelap hidung xmncung yg puan kcwa sgt?..nk ada ank kena yg comel2 putih je ke..bgus la ikot muka suami.lelaki yg susah snng skli dgn kita..sy scan pun bby seakan muka suami..smua kata muka suami..bru nmpk ank ayh.xke sweet mcm tu??

Saya harap ikut muka suami , bila suami kerja tengok anak nampaklah muka dia . Tak kisah pon muka sesiapa , even suami tak sehensem mana pon itulah yang saya sayang susah senang sesama , lagi lagi anak pertama . Bersyukur je diberikan zuriat tak semuanya beruntung macam kita .

Mcm tkleh trm?? haha.. senang je nak trm sis.. pujuk hati cakap ada org tggu bertahun nak zuriat.. aku ni 4x Allah kasi tp sbb muka mcm suami aku merungut plak.. hati² dgn apa kita rungut n ckap.. Jgn smp Allah tarik nikmat tu nanti.. bsyukur la slalu sis

Saya dah bersalin anak lelaki yg ke 4 pd 9.6.2020...ke empat2 anak lelaki saya semuanya rupa abahnya...Saya syukur sbb rupa diorg mcm abahnya walaupun xder sorgpun rupa umminya...syukur sbb rupa abahnya bukan rupa abah org lain 😂😂😂

alahaii..yg ni punya jadi masalah..nape ckp cmni puan..teruk sgt ka suami puan tu..nape nak tolak takdir Allah..bawa mengucap puan..mmgla ikut suami sbb baja pun dr dia..nanti ikut lelaki lain jadi isu plk..apoooo

Untung dia ikut muka suami sis. Kalo muka suami org lain kan jadi isu plak😅😅xkisah la ikut muka sapa, jnji sihat baby sudah lah. Dua org ank sy pn bnyk ikut muka husb, so yg ke3 ni pn xkisah, sbb muka suami helokkkk😄

Betul tu...klau ikut muka laki org lain x ke pelik jer...

Câu hỏi liên quan