5 Các câu trả lời

hai smua.. saya mengandung kali ke 3 .. 2 sebelum ni xpnh langsung ada alahan ..yg ketiga ni srkarang 12 weeks ..xde alahan dr awal2 aritu ..tapi sejak pagi semalam saya muntah sampai ke pagi ni ..dalam kiraan 25 kali dah muntah ..air dan makanan laglngsung xblh masok ..ape patut buat .normal ke alahan muntah2 teruk smpai mcm tu

awak, dah muntah 25x? better ke emergency.. risau badan kurang nutrisi laa plak utk baby~

Hmm saya sekarang 10w2d makin lama alahan makin teruk. Sehari ada la dlm 5 kali muntah. Makan muntah, takmakan pun muntah. Badan memang dah lunyai gila dah ni.

Hamba Allah : Takde sign apa2 pun masa saya missed miscarriage tu.. tu je laa pun, alahan stop terus.. sakit & keluar darah takde ~ bila dah jumpa Dr, Dr ckp missed miscarriage.. saya mcm tak percaya sebab takde bleeding, takde sakit2 pun, tapi saya mmg perasan yg breast saya dah tak sakit.. saya dah tak muntah.. saya dah tak kembung perut.. saya ingatkan normal je alahan saya behenti ~ lepas Dr bagitau tu, saya mmg tak percaya, lepas seminggu Dr bagitau pun takde bleeding @ apa.. Tapi lepas je seminggu lebih, baru bleeding ~

Sama dgn sy..makin naik bulan dia makin teruk muntah dia.. moga baik2 je.. Amin

Alolooo siannya.. yg penting, kena sabar & nikmati saja 😇 perut jgn biarkan kosong tau.. semoga Allah permudahkan semua urusan awak & baby awak 🤲🏻😇

nikmati ja sis ada smpai besalin.. 😓

TapFluencer

Amin

Sama-sama

Câu hỏi liên quan