286 Các câu trả lời

Assalamualaikum ibu ayah semua, sy memohon kpd semua ibu ayah, mendoakan anak sy yg baru berusia 9 hari,yg mengalami pendarahan otak sehari selepas kelahiran, yg masih belum diketahui punca,menyebabkan anak saya sawan berulang kali setiap hari 😭 sekarang bayi sy berada di wad NICU. sy dgn rendah hati memohon ibu & ayah semua mendoakan kesembuhan anak sy seperti anak² ibu & ayah semua. jika ada yg buat solat hajat mohon selitkan juga doa untuk anak saya Siti Nurhumayraa bt Norhisham.. semoga Allah membalas jasa baik kalian semua. Jazakumullahu khayra.

wsalam.. semoga baby cepat sihat dan dipermudahkan segala urusan.. aminn

TapFluencer

Saya! Duk rumah je... sbb bilik yg nk ditempah, dah penuh. 😅 Dah 2 Jumaat terlepas nak berendam ni. Haha. Tilam Tirus Tikus Tini Titi Tiru Tiang Tiga Timang Timun

tisu tidur tikus tidak tinggal tingkap tilam tikar tiram tilam tipu tiru tiram timah tiap tiup tiga tiang timun tiba timang tini titi tongue tikar tindakan

tidak tidur tilam tikar tikam tikus tipu timah tiram tirai tiru tiup tiap timun titi tiga tiang timang tiba tingkap

tidak,tipu, tilam, tidur, tingkat,tin tinggal, timbul, timbalan, Tik tok, tiba, tiruan, tiada, tiga, tickets

timun tidur tisu tilam tiram tijarah tinjauan titi tiup tidak tipu tibi tipis tiru tiga tiong tiang tintong

“Tikus tindik” tiba-tiba tidur tilam tiga tingkat tidak tindih timun Timah. Titititi 🤣

tikus, timun, tipu, tidak, tikar, tilam, tiru, tiris, tirus, tikam, tiba, tilik, tiga, tidur

tidak, tidur, tingkap, tilam, tinggal, timun, tiang, timang, timah, titi, hahahha

TapFluencer

Tilam, timun, tikar, tiang, tingkap, tiga, tinjau,tiru,timah, timpa,tilawah….

Câu hỏi liên quan