4 Các câu trả lời

Saya 4/3 haritu kne waktu kandungan 28 minggu. Malam tu tekak saya perit , and mlm tu jgk test saliva 2 line 😩 1 samar tapi nampk jgk. So pagi esok tu terus pegi klinik bgitahu saya positif buat test saliva kat rumah, then jumpa doktor terus chekc bp nadi apa smua, terus buat yg cucuk hidung tu. Result pon positif, update mysejahtera dgn kkm punya sbb kita golongan berisiko. Setiap hari kene update ye sis kesihatan kita dalam tu. Symptom saya hanya sakit tekak saja, lepastu doktor suruh kuarantin di rumah selama 7 hari, kalau teruk baru admit wad. Tapi lepas 2/3 waktu kuarantin tu saya batuk sikit ada kahak, then time nk tidur hidung sumbat. Nasib baik takde demam alhamdulillah🤲🏻 Lpastu dia pesan kalau ada jantung laju atau sesak nafas terus ke emergency hospital. Saya di rumah hanya pantau oxygen saja setiap hari guna oximeter fingertip tu. Sis boleh pantau oxygen ye, jgn kurang dari 95 ye kadar oxygen tu. If kurang terus pegi ke hospital. Moga cepat sembuh sis🌹

sya... 8/3 bru nie kena.. trus gi cac ..doc kat situ nnti akn tgk sama ade kte smpton truk atau x..klu truk dan ade pnykit dya suh ddk wad..klu xde mslh..kt umh je..smnggu..tpi lps baik covid.. kna plk smpton slps covid tu..allah je thu..smpai sknng btuk x hlng...kna plk alhan trukk x hlng lagi.. skng sya 23mnggu4hari.doakn sya cpt hlng btuk nie...

kuarantin sendiri je pn 🤗 update my sejahtera if keadaan worst br maklum cac

TapFluencer

Info pada poster ni menjawab soalan puan

Câu hỏi liên quan