16 Các câu trả lời

Tak silap saya, obimin tu more untuk ibu, folic acid untuk baby, kalau perasan ada ibu pregnant gusi berdarah, tu sbb kurang kalsium, dalam obimin ni ada zat, kalsium, vitamin dan asid folik untuk ibu mengandung dan juga bayi. So makan dua-dua sis, ada sebab kenapa doc bagi ubat tu pada kita. Melainkan kalau awak memang eat balance and healthy diet, cukup nutrisi yang diperlukan time pregnant then takpelah 😊

setau Saya folic acid utk 1st trimester je. tp ada jgk baca yg org mkn selama 9 bln pregnant. nurse dkt kkia tmpt sy bg mkn folic acid masa 1st trimester je. lepas tu dia ckp da x blh mkn. dia ganti dgn obimin.

hai, saya tanya doctor baru2 ni, doctor jawab dos Folic Acid dalam OBIMIN adalah sikit dan tak cukup untuk tampung keperluan baby.. Then doctor cakap, still kena ambil folic acid..

ubat yang sama jenis kandungannya. kalau dah makan obimin, tk perlu makan folic acid. between obimin dgn folic acid, it’s better makan obimin terus.

Sy pnh mkn dua2. nurse kata ok je sbb nk hbskan Ada 3 biji je tinggal. pastu continue obimin shj smpai hbs

obimin dah sedia ada acid folic dan vitamins yang lain..jadi xperlu ambik acid folic lagi...

dalam obimin ada folic acid tapi sikit dos nya. takda masalah nak makan dua²

klau dah mmg klinik bg dua2 tu mkn je.. that's mean badan awk perlukan.

sy makan je dua2. sy ada gastric. so makan dua2 lepas breakfast

Obimin dh lengkap ,x perlu amik folic acid lagi

Câu hỏi liên quan