65 Các câu trả lời

VIP Member

Alhamdulillah , perkenalan singkat , kenal lepas nikah .. suami jnis ringan tulang , bab² kerja rumah ditanggung beres , sruh buat apa pon suami on ja .. tapi bila suami bebel , angguk² ja , selagi xdak respond , selagi tu membebel .. alahai .. apa pon the best la suamiku 😘

VIP Member

Bini perndiam suami kaki bebel hahaha... Suami muka ganas tp jns penyayang anak2 semua die uruskan ..dlm pantang pon die uruskan...mak dan mak mertua xsentuh langsung semua die buat dari segi anak ,saya, basuh baju masak semua die .. syukur sgt...

1.manja sgt2 2.kuat bercerita (peminat sejarah) dri sy x minat terus minat ..😅 3.rajin kemas rumah 4.suka tengok movie 5.x suka keluar berlepak dgn kwn2 6.suka mkn gulai (hari2 nk gulai,x jemu pun) 7.x suka coklat alhamdulilah 12 tahun dah..

Suka kemas ruma pembersih... Pndai masak napak time bpantang.. smpai abis pntang nii dia juga kemas ruma dan masak dia bg sy sepenuhnyaa jaga baby.. n paling tkajut dia suka tanam bunga da start da ruma aq da daun2 bunga..

Suami saya kuat makan. Saya masak sedap ke tak sedap, memang dia akan makan sampai licin. Kadang kalau tidur lewat, dia akan cari makanan yang boleh dimakan. Sebab tuh kat rumah wajib ada makanan ringan untuk di kunyah 🤣

Dah kawin bru tau suami tido lasak, tido nk berkepit n himpit org..suami hnye pndai msk telur.. msa bercinta suami buat lawak sy selalu gelak..dah kawin bile suami buat lawak sy rse 'mcm tak lawak je' 😂😂

VIP Member

1. Xsuka makan dessert mcm kek, kuih manis terutama kek coklat. Klu bt kek coklat, 1 bekas tu sy kena habiskan sorang. Tp klu sy bt kek btik dia suka pula. 2. Sgt suka makan petai, sy pon lasts minat makan petai.

Alhamdulillah, dapat suami yg rajin membantu, jaga solat, taklim semua. Romantik lah juga. Waktu bercinta hati kering je, dh kahwin baru dia tunjuk hati lembut dia. Hahahah

Emosi rupenye suamiku.. N pmbersih orgnya.. Suke mop n spu rumah... Byk lpas Khwin sye bru tau. Sbb sye n suami jrg jmpe sblm khwin. Tutuptup trus khwin. Alhamdulillah

VIP Member

Annoying 😂 baru tahu lepas kahwin. Yg mcm mana tu tak blh describe hanya boleh bagi satu perkataan dgn pelbagai cara dan gaya...sekian terima kasih en.suami

Câu hỏi liên quan