16 Các câu trả lời

bole je pi...mmg kene bukak pun buku pink tu...sbb nnti snang...lgpun cek dkt kk ni lg detail dri swasta...part marah tu buat tak tau je...ada nurse ok...ada nurse tak ok...kdg yg lengkap document,brkahwin pun slalu je kene marah...🙄🙄...so buat tak tau je kalau dorang bebel2...yg pnting awak pi je..ni utk kesihatan n keselamatan awak n baby...😊😊

skrg nk buka buku pink, kna buat online..app scara online..sy dpt trikh utk slot ksobg pun dh msuk 13w..sy call tya KK dlu, boleh ka proceed klu dh 13w, sbb mmg trikh tu ja ad...so nurse ckp xpa, sbb covid...klu awk blum kawen, nt tempah dlu dkt on9 KK yg dekat, lpstu kol KK tu tya..xyh rsau or tkut...jnji baby tu sihat

paling lewat 12 week.. pergi saja buka buku, klau nurse minta sijil nikah cakap je benda yg betul.. cumanya family tahu ke x? sbb skrang klau pregnant nurse akn datang melawat dkt rumah..

kalau tak nak bising awak boleh pergi swasta. biasa standart mmg mereka akan bising sikit sebab susah nanti baby nak lahir. seeloknya awak tunggu lepas bersalin baru khawin pun okay

bleh jew pegi KK.. nurse or dr tkkan marah sbb tu utk kesihtan awak n baby.. just pegi jew.. Yg pnting awk kena bgtau hal yg sebenar kt nurse n dkter tu..

Mmg kna marah sbb lewat sgt buat..bgs buat scpat mgkin n bgth sjjurnya yg kmu blm khwn utk buat buku pink..biasa la tu kna marah jdi buat bodoh je nnti..

bukak je sis, sy pun awalnya belum kawin. nnti dia akan lekat tag "single mom" dont worry dia akan pantau sis dia tkkn marah kalau sis awal pergi 🥰

bole la saya pun ada kes mcm awak ,saya p klinik ckp mengandung Duluan nurse pun tak mara cuma tanya nnti dgn bf kawin kan ,yaa saya ckp

Saya masa tu buat buku pink time pregnant 29 weeks ,doct je yg marah ,nurse sikda marah nya layan kita bagus, 😄 jgn macam saya taww!

Batter buka buku...soal khwin or x jadikn isu no2....first kna buka buku n pantau baby dlm kndungan...mbebel or x, pekak kn tlinga je

Câu hỏi liên quan