24 Các câu trả lời

Saya sebelum pregnant okay je tengok cerita seram. Dah pregnant ni memang tak tengok langsung. Taktahu la kenapa. Rasa macam sengaja takutkan diri sendiri, sebab orang pregnant kan boleh jadi overthinking. Takut jugak tengah tengok nanti terkeluar anak sebab takut sangat ahahaha overthinking tu 🤭 tapi tengok atas diri sis sendiri la. Hihi

VIP Member

sy slps mengndg ank prtama smpai da branak pinak ni da xlg tngok movie seram sis . bkn sbb penakot . tpi risau dgn cite skrg ni bnyk bce matra2 xbaik tok org ngndg n ank2 kecik dgr . pdhal sblm ad ank sy ni pengemar tngok movie seram . klau p tngok wyg pon suke pilih movie seram . skrg je xd lg .

ahaha redho jela . nk xnk kne la tnggu ank besa

VIP Member

bergantung pada badan sendiri.. if awak seorang lemah semangat tidak digalakkan.. mcm saya mmg kaki movie seram, aksi, bunuh bunuh.. so bila tngok alhamdulilah ok.. fikir kan just for fun and jgn terbawak bawak pula.. nanti baby dh keluar dah takde masa nk tngok movie gitu lagi..

sy jnis mudah terkejut,sblom pregnant lg mmg pntang org sergah sikit,tu pon dh jerit..so,wlaupun teringin sgt nk tgk cerita hantu,sy sabar je.huhu tkot effect baby,sbb sy ada baca klau ibu terkejut,nnti akn effect baby dlm kandungan..tp,klau bukan jnis mudah terkejut ok ja kot

Xyah la tgk. Nanti terkejut kejut je, tak elok utk mommy dan baby dlm kandungan. Sy kali ternampak benda xelok ke atau gmba hantu ke, cepat je tkejut. Lagi lagi mse pregnant ni. Lepas tu cepat cepat istiqfar.

saya tgk je cite hantu, baca cerita hantu, dgr radio psl cite hantu mse preggy, klu sblm preggy awk jenis sng terkejot2, xyah la, klu mcm sy jenis x terkejot2 tu sy brani tgk even time pregnant

Selama sy pregnant sy pantang tgok movie seram. Sbb takut terkejut. Hahaa. So sampai sekarang lepas bersalin pun perasaan nak tgok cite seram tu mcm takut lg 😂

Orang kata tak berapa elok tgok movie seram2 n terkejut2 ni. Sy pun jenis suka tengok sampai husband marah la last2 buka citer kartun je kat Netflix. 😆😆😆

Saya tgk je sbb saya tak mudah terkejut & da biasa tgk cite seram. Kalau ibu mudah terkejut better tak payah la tengok, takut ada effect kat baby.

Entah lah. Saya tgk je cite hantu dgn suami. Tapi kat rumah lah. Bukak lampu terang2 standby bantal nak tutup muka 😆

Câu hỏi liên quan