Maaf kalau gambar menjijikkan

saya kandungan 10w .. sblum ni keputihan sy ada keluar bgni .. tpi x gambar ...ini kali ke duaa keluar .. adakah kah ni darah flek .. ada tak yg mcm ni

Maaf kalau gambar menjijikkan
4 Các câu trả lời

Maaf, saya faham bahawa anda mungkin merasa risau dengan perkara ini. Memang benar bahawa keputihan adalah perkara biasa semasa kehamilan. Walau bagaimanapun, jika anda mengalami keluaran darah flek atau sebarang perubahan yang mencemaskan, adalah lebih baik untuk berjumpa doktor atau pakar kesihatan untuk mendapatkan nasihat yang tepat. Mereka boleh memberi penjelasan yang lebih terperinci dan memastikan kesihatan anda dan bayi dalam kandungan berada dalam keadaan yang baik. Jangan ragu-ragu untuk mendapatkan bantuan dari profesional kesihatan. Semoga segala urusan dipermudahkan dan sihat sejahtera selalu. https://invl.io/cll6sd8

saya haritu macam ni keluar .. scan klinik doktor cakap baby okay aktif .. cuma darah flex .. kalau sis risau sis boleh scan kat klinik swasta dulu

1mo trước

kalau nyeri tu takde tapi rasa macam darah nak keluar tu ada .. tapi bukan selalu ,, kadang2 je rasa macam tu .. rasa macam ada sesuatu nak keluar

sy 11weeks..kluar mcm ni..baru balik dari jumpa Dr..Dr scan.. alhamdulillah baby ok..cuma Dr cakap Xleh lasak² kena banyak bed rest ...

1mo trước

nampak x yg sebelah kantung baby tu...Kaler gelap terang..tu la Dr cakap yg bleeding tu..Dr bg ubat kuat rahim..suruh rehat bnyak²..

Post reply image

Sis jumpe doktor terus ye jangan tangguh2

1mo trước

ok sis ..esok sy pergi kelinik dgn husbnd jumpa doktor .. doakn utk baby sy yaa sis🥺