53 Các câu trả lời

VIP Member

Sama dengan saya. Saya dah 5 bulan dah. Kira saya ni chubby jugak. Semua cakap tak nampak perut. Hahaha sebab sebelum pregnant pun memang buncit 😂 Tapi nampak sikit je baby bump. Tak apa la, janji baby sihat

sy masa anak 1st dan 2nd, (dua² lelaki) preggy 7bln perut mcm 5bln.. utk anak 3rd ni, baru masuk 3bln baby bump mcm 5bln.. apa pn syukur Alhamdulillah, doakan sy dpt anak perempuan kali ni ya, mommies ❤️

Saya dah masuk 7 bulan tp baby bump pun tak brp nak nampak. Lagi seronok sbb takde la org tanya2 atau nak pgg2 perut 😅 biasa je kalau belum nampak. Biasa 6 bulan ke atas baru dia akan besar.

Sy da masuk 4bln , pun sama xnmpk bby bump 😂sy tekan ii bawah perut pun masih lembek lagi huhu,selalu gak trpikir npe lembek n perut xnmpk ,ade masalah ke kandungan ni huhuhu..selalu pikir cmtu

mcm sy pun lmbt naik baby bump.suami asyik tegur2 besar nye perut,tinggi nye perut wpun x besar mana.tau2 perasan perut makin naik besar.mgkin bby dgr ckp ayh dia.hehe.cuba la.

VIP Member

😂 😂 Sama sis.. Sy dah masuk 5 bulan masih tak nampak baby bump... Tekan perut pun masih lembik jgk.. Mgkn sbb kte ni chubby jd lambat sikit nak nampak.. 😂

Sy pon plus size sis.. 5 bln nak masuk 6 bru nmpak bby bump.. Tu pon org dok tegur perut kecik.. Ala xpenting pon kecik ke besar ke asalkan bby kat dlm sihatkan

VIP Member

biase 5 atau 6bln bru btol nmpk sis . sy pn brbdn chubby . ank prtama dlu xnmpk lg perot mse 4bln . biase dh 5bln ke ats bru nmpk jelas perot .

Saya baru 11 weeks 3 days..pun plus size jga.. 80kg.. kadang2 risau jga.. sbb lemak ja lebih.. baby tidak nampak.. huhu.. tpi scan smua ok jga

Jiran² perasan saya preggy bila dh 24weeks ahaha. Bump bwu nampak. Takpa janji baby kat dlm sihat sllu. Mommy pon sihat nah 😊🙏

Câu hỏi liên quan