5 Các câu trả lời

kalau gbs+ mmg xboleh buat apa awak. masa bersalin nnti inform doctor dkt hospital yg awak ada gbs+ utk on antibiotik dkt awak. dan awak kena alert dgn tanda2 bersalin. effect dkt mommy xde pape. effect dkt baby ada jika awak bersalin normal setiap kali lepas mandi awak kena lap kering2 private part awak. sama juga setiap kali lepas membuang pasti kan awak lap kering2. jangan biar kan lembab. kerap tukar underwear. kalau ada pakai pencuci wanita stop pakai. pencuci wanita boleh mematikan bakteria baik dkt kwsn private part kita.

sama2 awak. sy gbs+&candida. sy dh selamat melahirkan baby pada 5.1.23 haritu☺️

saya pun macam ni jugak, ubat candigo yg bgi masuk dkt bawah tu akan efect dalam 3-4 hari lepastu keputihan akan keluar balik, saya byk kali dpt ubat tu, ada masa saya direct terus pergi hospital, doktor akan ambil sample, 2 kali sample detect kuman candida, kali ketiga punya cek dpt detect gbs waktu saya 37 weeks, so better pergi hospital terus untuk cek

oh kalau mcm tu doktor akan on antibiotik, tapi biasanya time mengandung mmg keputihan akan lebih drpd biasa, lepas bersalin insyaAllah akan kembali normal

Dah pernah swab ambil sample tak sis?

dah, doktor cakap ada GBS..

takot ade jangkitan

Maybe infection

Câu hỏi liên quan