71 Các câu trả lời

salam takziah sis.. samala kita..anak sy meninggal dlm kandungan msa 27 minggu.. sy lahirkan arwah 27w 4d.. redha dngn ujian allah.. arwah dah bermain2 di syurga. smga allah beri lagi rezeki bby utk sis x lama lagi❤️

takziah puan..sya pon prnah alami bnda yg sama..dua2 anak syurga saya pergi..sorg usia kandungan 5 bulan sorg lgi 6 bulan😣 smoga puan tabah..insyaAllah semoga ada rezeki kita untuk mempunyai zuriat sendiri🥲

xde sebab pon..saya tiba2 sakit perut contraction n bby klua😣 xde buat kje brat n salah mkn..mmg yg kedua tu sya btol2 jaga tpi bkn rezeki lgi😢

Moga puan & keluarga kuat & tabah yea.. puan bertuah ada anak syurga.. In Shaa Allah ada hikmah semua nie.. saya doakan puan ada rezeki anak.. mana tau kali nie kembar.. Aaammmiiiiinnn

takziah puan....moga puan terus kuat dan tabah dgn ujian Allah... InshaAllah moga sis dapat cahaya mata lagi lepas ni... maaf bertanya boleh tahu punca mcm mana boleh jadi mcm tu ye...

maaf sebab ape dia blh keluar ye ?

Salam takziah awak .. anak syurga awak sedang bahagia di syurga.. dia pun tak sabar nak jumpa dgn ibu dia. Awak kuatkan semangat okay. In sha Allah awak kuat 💪🏻💪🏻

insha Allah terima kasih mendoakan saya 🥺🤲

salam takziah puan.. semoga puan tabah menghadapi ujian dan dugaan nie..allah uji sbb allah puan sbb allah tahu puan kuat.. sy yg tak rase nie pon sdey sgt..😭😭😭

insha Allah saya terima dugaan ini dengan hati terbuka. mungkin ada hikmahnya. 🥺🥲

salam takziah .. moga sis kuat n redha . saya tak tau macam mane rase kehilangan . tp saya tau sis kuat . alhamdulillah syukur anak syurga tgu sis kat syurga 😘

terima kasih mendoakan saya. insha Allah satu hari nanti kami akan berjumpa dgn dia disana🥺

salam takziah intan...smoga awak kuat...in sha Allah,dgn keredhaan awak,pasti akan ada yg lebih baik..anak awak pasti tggu di syurga nanti...jga dri ya..❤️..

insha Allah amin. terima kasih mendoakan 🥺🥲🤲

TapFluencer

Takziah puan. Mudah mudahan Allah gantikan kehilangan dan kesedihan puan dgn sesuatu yang lebih baik drpd sisi-Nya

amin. terima kasih banyak insha Allah mudah mudahan🥲

MashaAllah.. mashaAllah… pasti anakanda tu menunggu pn di pintu syurga. Kuatkan smgt puan.. Allah Maha Kaya pasti akan kurnia puan penuh hikmah.

insha Allah pasti ada sinar baru untuk kami. terima kasih mendoakan🥲🥺❤

Câu hỏi liên quan