19 Các câu trả lời

Alhamdulillah xde alahan, alahan ni depends pada individu tu sendiri, ade yg awal2 preggy xde alahan tapi bila masuk tengah or hujung baru ade, tapi even xde alahan better jaga pemakanan jgn bantai je, kadang tekak kita sedap tapi belum tentu elok utk bby, jaga berat supaya x overweight n dpt risiko kencing manis n darah tinggi

biasanya orang kata kalau anak lelaki tiada alahan atau kurang. saya anak sulung pun tiada alahan, anak lelaki. tapi yang nombor dua boleh tahan juga alahan. mungkin anak perempuan kot hiksss

Saya pun x de alahan langsung dok makan ja,tp muka saya teruk masa saya mengandung naik jerawat.. Sebelum mengandung muka saya x de jerawat langsung...

Sy pun xde alahan lngsung smpai xtau preggy or tak .. skali check dah msuk 25weeks ..sbb bfore mmg sy priod xteratur so xsangkah preggy 😂😂

Sy pon x rasa alahan lg..cuma awal2 sblum tau pregnant breast sakit x boleh sentuh..Bila da tau pregnant start sakit kepala..

Skg kandungan dah msuk 4bulan...syukur..dri awal preggy smpaii skg langsung tda alahan..rsa mcm diri tk preggy plak 🤭

Huhu... Btul tu... Hanya rasa buncit sbb makan bnyak...

Alhamdulilah xde alahan first trimester and second trimester tp da masuk trimester ni tiba2 plk ad alahan😓

Sy dua bln jgk skrg tgh alahan teruk selera mkn pn xde. mmg ada jenis yg xde alah. Bertuah la bdn

Sma laa , saya pun daa 12w tapi tiada alahan lagi .. Main makan je nak mkan apa pun 😁

Kita geng...sy pun x dak alahan so keep continue ja tp pemakanan still kena jaga gk..