18 Các câu trả lời

Saya hari tu 18 minggu KK saya dengar bunyi jantung juga. Ada juga dengar tapi kena pandai cari sebab nurse saya pun susah nak cari detak jantungnya. Tp. Bahagian bawa pulak baby saya sembunyi..😂😂😂

boleh je...sy pun guna yg ni...kalau sis xde gel dia atau gel nya dah abis, sis guna vaselin petroleum gel or minyak bunga matahari pon boleh...jangan guna minyak panas pula yer,hehehehe

Saya pon pakai benda ni.. Kalau 8week tk dpt cri jntung nyee.. Kalau dah 15mingu ke atas baru dpt dgar tu pon susah sikit nak cari.. Tpi kalau dah masuk 30week senang cari..

8weeks blom boleh sis...sbb bby sgt kecik lgi.. even 16weeks pon jrg dpt dgr dgn jelas.... up to 26weeks bru boleh dgr jelas pakai fetal doppler nii..

klo pegi scan paling jelas biasenye 8weeks-10weeks..

boleh tpi 8 weeks x dngr lgi..sye pun ada alat ni skrang..sye beli dpt free gel..now 29 weeks..ari² nk dngr bunyi jntung dia🥰

ada iklan fb aritu..hrge rm 100+ jgk la..dpt gel dngn free gift set baby nail..nme nye little zuriat klau x silap..boleh byar masa brang smpai..1 hari dh smpai brang..

VIP Member

aah sy pkai ni untuk dgr.. sy beli bila kk dh start check denyutan jantung 💕 rasa sronok dgr denyutan jantung bby 🤩

Benda ni elok ke.. Tak bahaya ke untuk baby dlm perut.. Nk jugak beli.. Tp takut ada side effect.. Huhuhu

so far dah tanya nurse n dokter, dorang kata mmg xde ppew effect,sebab kalau dekat KLINIK DESA or even wad saringan pon mereka guna yg ni...sebab kalau nak tunggu mesin yg besar tu makan masa sebab ramai kan pesakit,so nurse n dokter pon mmg akan standby alat ni as helper dorang

Sis beli dekat mane alat ni..? Kesian suami saya tak dengar lagi denyutan jantung baby

Oo..tq🥰

Sya tgh survey kat shopee,murah jgk.. nak beli jgk nnt

Super Mum

Wassalam dear... Mmg ni la alat utk dgr jntung baby😍