LUAHAN PERASAAN ?

Saja nak cerita ... Masa bulan 11 ada 2 line pada upt tapi samar ... Lepas tu ada dapt mimpi perut ada baby ... Hurmm sedih last2 boleh ada darah period keluar ?.. Mungkin rasa xpela sabar je dlu .. Lepas tu bulan 12 pula mengharapkan ada rezeki ..tapi benda yang sama.. ada 2 line upt tpi samar .. dan ad dapat mimpi yang saya test upt dapat 2 line terang .. dan jawapnnya sama period ?... Hurmmm rasa tersangat2 kecewa.. Selama guna upt.. 2 bulan tu yg nmpk samar2.. katanya mcam tu CHEMICAL PREGNANCY Doa jer yang mampu sekarang ? Ada yang bole suggest ikhtiar mcm mana lagi ?? Doakan saya yer .. cepat2 ada zuriat ... Niat xnk mil dan fil sunyi... saya tahu Dy orng mmg tunggu nk cucu. .. Tpi dy orng x pernah salahkn saya .. sbb dy org nk tenng kan saya ..cakap "xpela tuhan nk bg rezeki tp lambat..jangn stress sngt "... Tpi tula saya ni thu dy org mesti nk sangtkn cucu .. yerla mil saya pun ank sorang (suami) jer ... Yang paling trauma saya dengar.. ada sorang mak cik bg tahu saya " biasa klaw kahwin dengan orang yg semua da ad serba cukup rumah ,kerta ,motor ni ANAK TAK ADA"... .. Rasa takuttt sangt ... Mil saya bising "biasa orang yg ckap mcm tu xada agama.. jangan fikir sangat orang mcm tu"... Tolong doakan saya dapat zuriat dengan cepat yer .. AMIN?? Saya doakn ibu2 yang tengah TTC .. cepat2 dapat baby tahun 2020 .. AMIN??

1 Trả lời
Thành viên VIP

Mogaa awak dpt zuriat thun 2020 .. Aamiin