11 Các câu trả lời

Sy pernah jd sekali.. malam time nk tdo..dia memulas2 dan baby mengeras.. msa tu bru dlm 22 week.. kerja nk ke toilet je.. sakit mcm sakit perut pon ada. . esokny ke kk trus sb risau juga..doc check semua ok..doc ckp mgkin sy lmbt mkn ..gastrik.. so gas menolak naik ke atas atau tersilap mkn..huhu..lpas tu xberani lmbt2 kn mkn...klu lapar je trus mkn...

VIP Member

Pernah memulas perutnya lepas makan sushi 😅. Sebab mengidam, makan sikit. Esoknya masya Allah, rasa dicucuk-cucuk. Alhamdulillah sehari tu ja lah rasa memulas. Sejak tu, rasa teringin nak makan sushi tak ada dah sekarang 😅 In the future, wallahualam 😜

perut memulas tu lama kan ? saya pun baru kena pukul 5 pg sampai 7 pagi . rupanya nak membuang . ingat kan apa lah .

Time tengah sedap tido laa memulas kan. Paling tak syok 😅

Sya pernah 1 kali jer memulas..sbab dlm 1 hari tu asyik makan meggi dgn nasi jer..lepas ok,sya tak berani dah.

Sy pun sma sis ya allah risau dh kenapa sakit lama sgt takut apa2 rupenye nk g buang..

Mudah mudhan semua ok 😊

Penah kena.. Saya minum air masak banyak2..pastu bila dah membuang baru ok..

Tu laa tu 😁

Sy pon ad jgk kne...Sy wt wt tido..last terlelap😂😂

Time nak tido memulas takpe. At least toilet dekat. Ni kalau berjalan pastu perut tak sedap, ahh nak cari toilet payah 😂

Saya pun mcm sis juga.. Mmg akan memulas..

🤣🤣🤣🤣

Sma lh, sllu awl pgi mmbuang..

Sama.. 😂