13 Các câu trả lời

VIP Member

saya pregnant anak first pun takde morning sickness dan takde cravings , ni tgh pregnant kedua 7w pun masih takde sickness and cravings. ghisauuuu sbb kdg lupa yg diri ni tgh pregnant , badan active je 😂 husb yg ingat kan.

Normal sy ada no 3 ni 5minggu takda pula rasa alahan apa2 masa anak no 1 & no 2 tu lepas positive ja alahan teruk sampai 4bln 😆 yg no 3 ni takda rasa apa2 pula. Sampai terlupa kata dh lewat period & positive 🤭

normal, tak semua org lalui alahan yg sama. ada org takde pun morning sickness muntah². mcm sy, 3 kali je spanjang 8 minggu ni muntah² itupun masa gosok gigi. hehee. cuma badan cepat penat je.

Macam saya, 4-5 weeks takda alahan langsung. Siap bangga lagi 😆 tup2 nak masuk 6-7 weeks haritu and sampai skrg muntah loya. boleh kata setiap masa rasa loya tu. 🥹 tak boleh bau2 tumis, bau masakan, bau peti ais, nasi lgsg tak boleh masuk.

Sama 5 weeks tak dak alahan. Anak first dulu 5 weeks perut selalu berangin dan sakit kepala. Suami yg duk pening kepala lebih tiga hari dah naik kereta terus pening. Kesian tengok 😂

hehe, sye sentiasa akan mkn tpi still masuk angin kentut2 😵‍💫😂🤣 plus lesu hehe... semoga segalanya dipermudahkan ye🥰

Normal kot. Saya pun first pregnancy takde alahan takde muntah Alhamdulillah. Sama mcm Puan hanya cepat letih je. Semoga mcm ni jela sepanjang 9 bulan ni ;)

Alhamdulillah... Aminx2 semoga mcm ni jela heheh.. tq sudi reply ❤️🤲

Saya pun takde alahan pun. Dah masuk 9w ni pun takde jgk😂 cuma kerap kencing. Perut kram & kuat tidur jelah🤣 harap baby membesar dengan baik lah😄

aminx2 eheheheh

Saya pun first pregnant tak rasa apa, makan je kuat. Plus cepat mengah huhu

Sama. 5weeks dan takde alahan. Cuma kerap rasa nak tidur je 🥴

yup hihi semoga okay jelah 😵‍💫🥰

Saya pon takde alahan. Rasa biasa je. Alhamdulillah baby sihat

normal sis. saya pun preg bru tau kmarin dah 5w🥰

Câu hỏi liên quan