17 Các câu trả lời

Biasanya, pada kehamilan yang kedua, bayi mungkin agak berbeza dalam hal reaksi semasa scan gender. Setiap bayi mempunyai tingkah laku yang berbeza, oleh itu tidak selalu mudah untuk menentukan jantina bayi semasa proses scan. Kadang-kadang, bayi mungkin lebih pemalu atau lebih sukar untuk dikesan pada scan gender. Selagi doktor tidak dapat mengesahkan jantina bayi dengan pasti, tidak boleh dipastikan sama ada bayi anda seorang gadis. Ia mungkin bervariasi dari bayi ke bayi. Jangan risau terlalu banyak, yang paling penting adalah kesihatan ibu dan bayi. Semoga segala urusan kehamilan anda berjalan lancar. https://invl.io/cll7hzz

syukurlah daa spasang, sy ni anak 1st girl.. 2nd ni pun girl juga 😂 , brhrap sngat boy.. skali scan, dy bg tengok terang² burger dy tuu.. hahaha , yg pnting anak sihat laa..

korang nak tanya juga , sy scan kk doc kata girl . pegi swasta lagi dia bagi tunjuk trus pun kata girl heheh . korg nampak mmg girl ke? ni scan msa 21 week hehe klau girl alhamdulilah sebab dua dh boy .

ni scan sy yg ke 3 .. 3x doc scan ckp girl .. dah ade 3 boy .. bj pun dh beli pink2 😅 .. abg2 sebelum ni bile scan semua tunjuk pistol .. kali ni 1st time nampak burger .. caye mcm x caye plak

sy pon 4x scan.. doc ckp girl.. hrp² btol girl la.. smpai skrg xconfident lagi girl ke boy... takot kne scam ngn baby🤣 lagi 7 hari baby nk kuor 🥰

sy pun scan doc kata mgkin girl masa 17week.. tp naluri sy kata sy pregnant baby boy 😂 mcm anak 1st banyak kali scan dia xpernah tunjuk tp hati kata boy so mmg keluar boy.

saya 2kali scan doktor cakap boy sekali dah delivery dapat baby girl pakai la baju boy punya nasib beli xbnyak Sebb ada yg kata newborn xpayah beli bebanyak baby cepat besar..

Sama macam saya, 3x scan nampak macam girl..tapi tu laa semua doc kata ‘mungkin girl’.. aduh nak beli barang tak confident terus 😅😅

bestnya..Dr ckp yg ke3 ni maybe boy juga..tp X pasti juga..X jelas sangat.tp X pe la janji nak sihat Sempurna segala sifat dia

kalau tgk mmg nmpk baby girl bentuk tu.. sbb baby boy dia akan nmpk jelas bentuk seketui telur dia mcm baby sy.. baru scan haritu..

Macam sama dgn saya je sis. Saya pun dr cakap girl. 3-4kali scan lepas detail scan pun gender masih sama 😆

Câu hỏi liên quan