14 Các câu trả lời

Anything berkaitan bleeding/spotting ni better g buat check up sis. Nanti doktor scan dia bagitau la normal ke, bahaya ke, risiko gugur ke. Tanya dalam ni mmg ramai alami tp jawapan masing2 tak sama so sis takleh nak ikut jawapan diorang. Diorang boleh share pengalaman je utk kita tambah2 info, tp kita sendiri kena buat check up utk tahu keadaan sebenar diri & kandungan. Pergi check ya doktor akan bg ubat utk rahim klu perlu, sbb sy pun baru g check 7w sbb bleeding, janin lebih kecik & risiko gugur nauzubillahiminzalik 🥺 doakan sy & baby sy kuat, membesar & keluar dgn sihat sempurna 🤲🏻 aamiin

mcm mna sis skrng? how's your pregnancy?

nurse saya selalu pesan bila keluar tompok drh atau pening kepala, ulu hati rasa sakit nk pitam terus g hospital bawa kad pink ...kita x thu apa masalahnya ..

saya pun bru 6w tetiba semalam terasa keluar something. masuk toilet rupanya ada darah. tapi tgk tghari td dah xde. lega rasa.

Terima kasih atas nasihat semua. Tak ada rezeki yang pertama haritu. Alhamdulillah sekarang yang ke-2 dah nak masuk 9weeks 🙂

tnniah. sama la saya masa 8week gugur. tiba2 melekat balik. allahamdulilah. kandungan ni jga . jgn lupa makn acid folic

pergi klinik ya. sb sy pun pd 6minggu keluar tompok coklat. sy terus g hsptl. doc suruh bedrest sminggu.

Terus ke hosp bahagian PAC. Tak normal utk ibu pregnant keluar segala jenis spotting atau bleeding...

Pendarahan semasa mengandung adalah tidak normal. Jumpa doktor segera.

Better check dgn dr kalau bleeding. Takut terjadi ppe dkt janin.

TapFluencer

silakan jumpa doktor segera

pergi check dkt hospital..

Câu hỏi liên quan