19 Các câu trả lời

VIP Member

Kalau dh bleeding cmni sis..better g hsptl..klu sis tnye dkt sini smua yg ada xdpt bntu pape..at least klu g hsptl..doc leh scan leh bgtw apa kptsn lepas chck n etc... Nk2 preggy ni if bleeding bhya klu d biakn... Bkn ke stiap kali kita g chckup nurse n doc slalu remind..klu ada spotting... Atau drh g emrgncy dkt hsptl cpt2?? Knp prlu tnye dkt sini...stiap org bdn dia brbeza tw sis... Ada rahim yg kuat..ada yg x...jd baik g hsptl chck...

Tula tu sis...rs hari2 bnda sm..bhahaha😆😆pling x nti bile kita komen akn ada yg trus blok kita klu bg kenyataan yg benar bile suh g hsptl chck...😂😅😅😅

Saya penah jadi mcm ni, dua kali, terus ke klinik terdekat, scan tp alhamdullilah, x dak apa2 janin masih ada..cuma doktor kta ancaman keguguran, dan dia terus suntik ubat kuat rahim..alhamdullilah skrg saya dah masuk bln keempat prengnancy

Terus ke hospital dear..saya tau fhm awak panik..jgn takut ye..serah je diri ke hospital,demi keselamatn awak dan kandungan..saya doakan semoga segala urusan awak dipermudahkan..

Alahaii sis da tau prgy kuar drh still tnya dlm ne 💆 better g spital bgian emergncy .. godblessyouu!

😁👍

VIP Member

Pergi tanya Dr. Tgk mcm spotting. Sy dulu sampai 4 bulan dok keluar darah mcmtu. DR bg ubat kuat rahim,so far alhamdulillah

Pergi jumpa Dr. Setiap org x sama sis

Pegi hospital lah. Kan nurse dh bgtau walau bleeding sikit mcm mana pun kena pegi hospital. 💆

Jumpa doc sis. Macam sy pernah kena macam ni. Doc kata uri sy dekat bawah,Coz masa tu baru lagi.

Saya jadi ape2.. Terus shoot ke hospital jee.. Ape2 dye scan perut..

nak kami buat apa? kami cuma boleh katakan JUMPA DOKTOR!😌

Tul tu...😇Doktor je blh selesaikan masalah mcmnikn...😌haila2...

better g kecemasan ye sis, bawa sekali buku pink tu. 😊

Câu hỏi liên quan