62 Các câu trả lời

Nak tanya alang alangkan. Haha. Macam mana kita nak bezakan baby bump dgn lemak kat perut? Kalau baby bump dia besar area mana? Area rahim atau atas perut? Kalau perut buncit, area mana yang besar? Boleh bagitahu tak sesiapa yang berpengalaman ataupun yang tahu. Sebab curios tak tahu nak bezakan perut lemak ke baby bump. Hadoiii masalah perut tang mana pun boleh pening pikir😂😂 sorry lah, first pregnancy.

Saya pun first pregnancy, ramai yg tanya suami , saya dah ade isi ke belum lagi tu? Bila suami cakap dah 6 bulan, semua tak percaya. Siap tenung perut saya atas bawah. Siap tanya lagi baby okay ke gerak dalam tu, perut leper macam tu😅

Setiap org tu x sama tumbesaran perut dia... Mcm sy 1st pregnant 5 bln nmpk besar dh. Yg 2nd ni masuk bln 7 baru nampak besar. As long baby sihat, semua ok...Alhamdulillah

Sy pun dah nampak perut masa 16w tapi rasanya sbb perut saya mmg sedia ada gemok. Hahahaha. Kalau ikutkan kedudukan bby kat bawah dari pusat, kecik je lagi. Hehehehee

Saya awal2 confuse lemak ke baby bump sebab sebelum hamil perut buncit. 😂 masuk 5 bulan baru nampak baby bump dengan ketara. Perut dah sendat je rasa sekarang ni

Biasanya klu first pregncy baby bump nmpk kecil sikit sis..mcm x ketara pregnt klu sy la..lpas tu second pregncy 3 or 4 bulan dah nmpk bsar bby bump tu.

Hahaha.. Saya pon.. Anak first ni.. Tpi perut dah start nmpk da.. Haha skrg 4bulan pon perut mmg besar.. Saya rase cm cmpur lemak ni 😅🤭😂😂

6bulan baru nampak. Kalau tak,sblum2 ni jumpa org je. Org mesti ckp, bila nk ada isi. Padahal msa tu, dah ada isi dah 😂

Sy ingt sy sorg yang belum nmpak lagi rupanya ramai juga ya.. Ada yg 5 bulan baru nmpak.. Kdg terfikir2 sihat tak bbh sy ni..

man kdg2 sy pun begitu jgk hahah risau plak perut xnmpk hahha

VIP Member

sy dr tak pregnnt pun da ade wahahahaha🤣🤣🤣 debab . punye la bangga org asek bg laluan . pdhl lemak je mula² tu

Comel! 😍