31 Các câu trả lời

G klinik tukar ubat………nurse x bgtau ke klu muntah atau sakit perut….tukar ubat..???…..saya dah tukar…..nurse bgi ubat satu2…….tambah darah…vitamin B complex..vitamin C….folic acid…..

Masa mula2 doc bagi saya Obimin Plus tpi tak boleh go , jadi sembelit n muntah2 .. so sy tukar ke Ganilia sampai skg HB semua maintains… Hb sya 13.4 - 12.4 .. Harap maintain sampai bersalin

minum dgn juice sebelum tido klu risau muntah mcm misi saya pesan klu dh cuba sebelum tido pun tetap muntah ta perlu tunggu next appointment, dtg ja anytime terus tukar ubat lain

hai , mommy bukan nurse klinik ada bgthu ke klau muntah ke atau apa2 alahan dorg akan tukar ubat tu .. bila pergi klinik checkup bgthu nurse dia akan tukar ubat 😊

sy mkn zincofer muntah balik. bagitahu misi, n misi suruh beli obimin kat farmasi. serasi dengan obimin, xmuntah, najis pon bertukar hitam means meresap dlm badan.

Mintak tuka ubat sis . Syaa dlu zincofer Mmg affect teruk sgt sbb muntah and ubat tak absorb at all and hb low teruk. Tukar iberet dr suruh baru okay 👍🏼

saya pun mula² mmang muntah. sekarang alhamdulillah senang telan. saya ambil zincofer sebelom nk tidur. saya telan sebiji dgn air sunquick then air suam.

haii. awk mcm sy. sy tukar mkn maltofer. mcm coklat . kemam jee . sdp pon sdp . alhamdulillah ok hb pon naik . tpi maltofer kne beli sndiri dkt farmasi yee

Tak suka perasaan lepas muntahkan zincofer tu 😭. Tapi nurse kata kalau mmg tak boleh juga, dia akan tukarkan pada jenis lain.

sy pun muntah msa makan zincofer.pakej dgn migrain spnjng hari..sy bgtahu dokter.dokter tukar ubat obimin ok dah smpi skrg😁