41 Các câu trả lời

Setiap org lain2 saya 2 anak perempuan tapi rasa dia lain2 macam anak 1 saya suka mkan manis2 tapi anak no 2 kurang mkan manis2 selalu mkan yang masam2 mcam mango

Tak pengaruh juga sis, sebab sya dari awal hamil smpai skrang dh 8bulan tak minat makan masam.. Lebih minat makan manis dan agak masin.😁 tapi baby boy

sama ngn sy.. x Minat lgsung masam2.. tpi akrg dh nk masuk 30 weeks.. baby boy.. due 8hb july 2020

Tak pernah dgr lagi ayat mcm ni.. 😊😊.. Sy masa pregnant pertama suka mkn masam2 kluar je girl... Pregnant skarang pon sama.. Tak tahu lah boy or girl

X jugaakk hihi..bby sy first pmpuan sy suka mnis n jdi malas..bby second sy suka masin n rajin masak tp bby boy..kata org lain ank lain pmbawaannya hihi

VIP Member

Kebetulan kot.. Saya anak pertama mmg suka makan yg manis2.. Scan pun girl.. Lahir pun girl..aktif menendag sebelah kiri pla tu.. Yang penting bby sihat

kalau suka kedua2 mcm mana pulak..saya trimester 1 suka yg pedas/masam..trimester 2 suka yg manis2..trimester 3 nanti suka apa pulak tah le

VIP Member

Baby boy saya suka masam2, yg ni last girl. Manis2. Sampai kena kencing manis waktu hamil. Hahahaha. Tapi tak juga kot. Ada org tak sama.

VIP Member

sblum preg sy suka mkn masam2 tiba2 masa preg nak coklet, gulabatu gummy.. pastu klua boy hehe takde kaitan dengan apa yg kita mkn pun

Semua anak sy mmg x suka mkn benda masam2. Nak yg manis jer. Bby klua ada yg girl ada yg boy. Semua tu ikut nasib jer kot

X jugak. Msa sy pregnant baby boy tiap minggu cari kek secret recipe, blm lg part makan coklat tiap hari

Câu hỏi liên quan