36 Các câu trả lời

Sy pun mcm tu pdhal baru 5 bulan masa tu, tgh pilih baju baby awl tpi boleh pulak pekerja tu ckp x nmpk pun mcm mengandung, keciknya 5 bulan. Tpi bila sy dh 8 bulan lebih mengandung perut semalin besar pulak🤣, abaikan apa org cko, baby bump nmpk dlm 7 bulan mcm tu

TapFluencer

Normal awakk. Sy pun mcm tu tk macam pregnant 😂 Tapi bila dh lebih 7 bulan perut dh start membesar smpai nk jalan pun penat duk usung perut berat 🤣🤣 Yang penting setiap kali check up kk baby sihat dan membesar dgn baik ☺️

Sama2la situasi kte skrg hihi lantakla dorg sis yg penting kte checkupje cm biasa sbb apa taw bila dorg kata gitu kte jd auto tpk sihat ke x anak aku dlm perut ni tu je sbnrnye tp xde apala sis perut xpenting biarla org nk kata apa

relax je sis... sy dah masuk 7@8bulan org pun mengata tak nampak MCM org mengandung . sbb badan berisi... dalam hati mampu cakp aku yg bawak perut dah mengah MCM ni kata MCM tak mengandung... now tunggu hari nak bersalin je...

normal je sis , saye pn sama mcm awak 5m pregnant n first baby . ramai je cakap sy kurus tak nampak baby bump , first mmg sy terkilan tpi lama2 tu sy ignore je apa drg nak cakap . yg saye tau anak saye sihat2 je 🥹

smua bnd xkena dimta org awk..sy 5 bln jgk ni,tp prut di kata ny tlebih besar cm preg 8bln..prut kcik slh,prut bsr slh.bsr mgkin sb dh preg ank ke 4 dhni..tp tulah,mlut org bkn blh ttup.klau mlut tmpyan,blh jgk kte ttup🤣

normal je awak .eirah msa preggy thn lps, kndungn 8 bln lbih bru nmpk .doc ckp is normal .yg pnting bby ok ,air ketubn ckup n else tu ok .it is normal .ank sulong mmg cmto wk .xnmpk .

TapFluencer

Normal je. Saya masa pregnant pun 5 month orng tegur kecik je perut xnmpak pun. Pastu masa kandungan 7 bulan jumpa lagi dia kata besaq nye perut padahal masa 5 bulan tu kecik je katanya.

Coba pakai produk ini https://shope.ee/5AWKOLvYre bun , semoga bisa mengatasi permasalahan yang bunda alami. Produknya sudah sesuai anjuran IDAI dan FDA, 100% aman 5239336

Saya pun kena macam tu.. tapi 5 bulan perut saya dah nampak sikit.. Dah beranak orang kata kat saya "Kenapa cser? Tak reti teran ke" Rasa nak bagi penampo 🥹

Câu hỏi liên quan