17 Các câu trả lời

Sye.. tp jerawat kt blkg bdan n dada.. tgn lak gatal asek nk garu je.. haha msuk second trimester hilang, licin terus kulit.. kulit muka pun jd cerah.. sye nih sawo matang.. huhu husband ckp knape muka pucat, mak mertua pun tegur.. 😊😊 sye ok je.. enjoy jap jd putih.. haha muka xde jerawat.. 🤗🤗

VIP Member

Muka saya pun jerawat banyak jerawat. Orang cakap sebab hormon. Lagi satu sebab kita tak period, so darah kotor dalam badan tak keluar. Bila tak period, itu yang muka naik jerawat. Masa tak pregnant muka saya elok je

Pehhh,,jerawat nye smpai tak terkira banyak nyee,,jgn risau laa janji anak sihat,,lepas bersalin muka i ok haa takde laa kejap2 jerawat dahi naik kejap lagi pipi kiri,,hehe

Ye sis ...saya jenis yg jarang sgt naik jerawat... Preggy ni sng je jerawat singgah...perubahan hormon kita Tu...redha je..

Kalau pikir sgt jerawat kat muka ni nnti stress je

Hormon tu. Saya x pregnant muka berjerawat , berminyak. Time pregnant , alhamdulilah muka x naik jerawat.

Mcm sy sis, preg ne byk mka tmbul jrwat n jrgt tmbah kusam.. Tp sy sntiasa pkai serum bru ok skt dri sblm nya

Sy pkai qesna serum pas tu mlm masker lasoul, da ok mka.. Klau tk pkai cnfrm mka truk

Hormon sis. Saya pon habis naik jerawat dekat dagu. Sabar je la sis. Yang penting baby sihat.

Sama..kat dagu memang banyak 😫

Sy pregnant jerawat xtimbul cuma kulit kusam je. Nurse cakap perubahan hormon

Masa pregnt ank 1st n 2nd tak da mcm tu... yg ke3 Ni ha tiba2 je lain sikit.. 😅

Sy pun sama.. Tapi X nak Kat Muka.. Byk Kat badan Sis... Sampai nak cry Dh

hormon,sya tak pernah berjerawat sekali pregnant jerawat mcm tak ckup muka

Câu hỏi liên quan