191 Các câu trả lời

Baik sngat2. Die layan and jaga sya mcam anak sendiri ❤️ kadang2 die lebihkan sye dari suami 🤭🤭😂 sye kena layan mcam anak dari sebelum kawin lagi.

mula² je ok, itu seblum jadi menantu, dah dapat jadi menantu.. Dia punya mulut tu.. Aduhhh tak tahan. Cakap tak beralas..

Hurmm ntah la. Klau anak menantu lain balik kampung mil suka cerita hal saya yg tak sedap di dengar. Kadang telinga ni sndiri dengar.

VIP Member

Tak ada MIL. Beliau dah meninggal sebelum saya kahwin dengan husband. Tapi FIL memang baik. Adik-beradik husband pun baik. Alhamdulillah.

Baik ke tak baik still menantu won't get along with in law. Why? Sbb menantu dibesarkan oleh keluarga lain, x sama cara kte dlm bnyk hal.

VIP Member

Alhamdulillah MIL okay walaupun itu ibu tiri. Ibu kandung husband dah lama meninggal since husband kecik. Tak duduk serumah dengan MIL.

Baik sngt..dlu masa nk kahwin semua dia sponsor..dapat baby ari tu pon semua brg dia sponsor siap bg duit lg.. Thanks my family in law

Alhamdulillah..baik sgt2..kalau saya mengidam apa2 mesti dia akan masakkan..sebelum nikah lagi family mertua dah layan saya mcm ni..

VIP Member

Boleh lah. Baik lah juga walaupun kadang2 jenis cakap lepas. Memang style dia kot ckp lepas tapi hati baik. Entah 🤷🏻‍♀️

Alhamdulillah ok je.. lg² gosip psl anknya yg kuat ego.. rupanya hsben sy perangai sama mcm arwahnya huhu kena byk sabarrrr😊

Câu hỏi liên quan