13 Các câu trả lời

keputihan kan sis? sya pun sma mcm tu dlu masa 22w. skrg dh 26w dh takde dh. cek keputihan dlu pun dr ckp normal. alhamdulillah. org mengandung memang ada keputihan tpi tgok jugak keputihan tu mcm mna. klau waswas mcm sya, msa hari cek up tu sya bgitau dr trus ada keputihan selalu tpi tak gatal cuma byk la keputihan mcm lendir so dr akan ambil sample keputihan & dlm seminggu awk akan tahu result.

Kalau dia keluar tak boleh kawal sila ke hospital segera biar doktor check. Saya pon macam ni haritu. Ada putih putih tp sangat cair air yg keluar. Waktu tu baru 30w4d. Pergi hospital, warded 4 hari. Hari ke 4 bersalin normal dengan contraction semua. Saya bersalin baby prem 31 weeks.

VIP Member

Pernah terjadi mcm ni. Air banyak keluar. Bila bau, takde bau apa. Pergi hospital, doc ckp mungkin air kencing sbb air ketuban tk berkurang sikit pn. Kemungkinan awk pnya air kencing tapi sis utk lebih selamat, pergi je hospital check. Skjp je check nya.

bru je trjadi kt sy.. igtkn air ketuban yg pecah,pegi hospital,doc check,dia ckp keputihan..tp kna warded jga 2ary sbb doc amik langkah bjaga². pegi je hospitl sis.kalaupun bukan air ketuban,keputihan pun ttap kna rawat jgk.takut ad jangkitn nnti

Saya kluar mcm ni jgak.. Tpi baru 22 mggu.. N kluar ada masa ja bkn anytime.. Normal ke? Sbb sy buat tktau ja klo kluar

VIP Member

Saya macamni. Kandungan 36 minggu. Kebetulan esok tu checkup. Scan tgok air ketuban tinggal 7oz huhu

mcm banyak tu sis...baik sis jumpa doktor untuk kepastian...

Baik pergi hosp. Takut leaking air ketuban. Sbb nmpk mcm byk je

Mcm air ketuban sis ,get ready ke hospital tau

air ketuban tak ada bau.

Câu hỏi liên quan