24 Các câu trả lời

Bolehh je. Fav sy sgt waktu pregnant ni 🤣 Sikit² nak coklat, aiskrim coklat, chocolate jar, kek chocolate brownies, cookies, kek batik. Hahahaha Tapi berpada² la takut berat naik mendadak, takut kencing manis and satu lagi HB boleh DROP. 🤭

VIP Member

Boleh mkn.. Tpi klo ad mslh hb low baik elakkan.. Nnto hb mkin drop..mcm sy trimester prtma n kedua nurse sroh haramkan coklat and cafien sbb hb low.. Susu anmum coklat pom xbgi.. Tpi trmster ktga ni hb ok.. Sy dh mkn dh coklat🤣

bole makan tapi tak bole consume banyak .. ade dokter cakap kalau mumy makan manis baby akan cepat besar dalam perut .. risiko kencing manis pun bole dapat kalau makan manis banyak .. saya pun kuat ngidam manis jek nie 😆

Hihi boleh.. Aritu teringin sangat saya bedal cadburry besar tu separuh 😆 pastu kadang2 kinder bueno, ferrero rocher 😁 adoiii.. Dah tu bila berat naik lebih sikit buat2 lupa makan apa 😄

VIP Member

Selama 7 bulan saya preggy saya tak pernah miss chocolate 😂 ice blended mcd kerap saya minun. Sbb saya tak boleh minum susu. Alhamdulillah everything is okay. Bby pun seronok je agaknya😍

Boleh, sy mkn je..kalau awk nk kepastian, kalau awk buka je apps ni ada gambar apple bhgian nutrition..kat situ boleh tgok, cek mknan ape harus dimakan, mknan ape yg tak boleh..😊

Klu tak sangkut kencing manis boleh je sis. Tp jangan kerap, takut tiba2 tersangkut pulak kencing manis 😅

VIP Member

Rsny boleh utk ibu2 tnp ade mslh smpingn.. sdp tu🤤..hehe..dan kne mkn berpada2.. utk elak kncing mnis🤭

blh jerr sis...tpi sya suka mkn kek...manis2 fav ngandung nie..

Boleh tp kena kawal jgn kan sangkut kencing mnis plak..hihi

Câu hỏi liên quan