21 Các câu trả lời

Kadang2 ade. Cuma scanner x cukup canggih. Sy aritu 6w pegi scan kat hospital guna tvs. Doc ckp npk kantung kosong. Sy punya la takut risau semua. Sbb masa tu ada darah kuar sama. Ms 7w sy scan kat swasta elok je nampak baby. Die pun heran knp scan kt hospital pakai tvs x npk. Patut pakai tvs lg clear

7w awal lg sis..inshaAllah xde apa2..bykkn doa,rehat,jg mkn minum awal2 ni yer..sy 11w bru nmpk baby..sy doakan yg baik2 je ntuk sis dan baby sis..jgn risau sgt ye..tgu sbulan lg atau ikut nsht doc je bile kne dtg scan blk

sya baru check up td... 7w3d...tp jantung baby slow... doktor ckp xbg buat kerja berat... tp doktor xbg buat buku lg.. selepas 2-4 mggu kena check smula jantung baby... kalau ok dh bleh buka buku... harap semua selamat

Kalau hospital swasta mmg lebih 13 weeks baru buka buku

Sama mcm Saya mula² scan dulu time 12week tapi baby x nampak nampak kntung dye je.. risau jugak tapi alhamdulillah Saya amalkan susu anmum selepas tu scan lagi sekali dh nampak baby

As long ada heart beat yang doktor tunjuk, tu dah ok puan. Sebab baby tu biasa nya akan nampak pada usia kandungan 20 weeks ke atas. Think positif k. ☺️

sis bwa mkn folic acid biar nmpk bby 2weeks lg..inshaAllah..sy pun aritu scan 7weeks nmpk kantung je..doc bg folic acid utk bg kuat n pembesaran bby

Sy dekat 11 weeks baru nampak kantung,baby & dengar jantung baby. Now dah 33 weeks. Jangan risau sis. Setengah orang mmg doc kata nampak lambat

sy scan 6 minggu nmpk kantung tp blm ada dgupan jantung. scan 8 minggu dah nmpk dh jntung pun ada dh.

Sy pun sama, 7 week scan nmpak kantung je.. Tggu lg 2 mggu scan blik.. Hrap2 semua ye OK.. Aamiin..

VIP Member

Ouh.. Saya masa scan da nampak.. Skali dgn jantung.. Sis tggu 10 weeks bru scan klo camtu.

Câu hỏi liên quan