Tablet Samsung Untuk Dimenangi! Sertai Hari Ini!

🤩 Jom menangkan tablet Samsung ini untuk kegunaan anda dan keluarga! Sertai di sini: https://community.theasianparent.com/contest/peraduan-tablet-samsung/1542

Tablet Samsung Untuk Dimenangi! Sertai Hari Ini!
205 Các câu trả lời

Assalamualaikum.. Bismillahirrahmanirrahim dengan ini jawapan SAMSUNG ada 8 PERKATAAN.. Semoga ada rezeki saya dan anak2.. sepanjang saya mengandung saya guna aplikasi theAsianparent sangat membantu saya sampai sekarang..amin amin ya Rabbal Alamin 🤲🏻

Post reply image

Jawapan : 8 perkataan SAMSUNG. ✅ Harap ada peluang untuk saya menang tablet ini untuk ibu ayah saya. Boleh mereka guna untuk video call cucu-cucu dengan melihat screen yang lebih besar. Mereka pasti suka😊 Terima kasih adakan giveaway yang best ni🥰

Post reply image

Terdapat 8 perkataan SAMSUNG yang ditemui. Berharap sangat ada rezeki untuk memenangi tab SAMSUNG ini bagi kemudahan anak-anak saya untuk mengikuti pembelajaran secara online. Tq samsung atas peluang ini! 🌹 #samsungXTAP #theasianparent

Post reply image
Thành viên VIP

Jawapan : 8 perkataan SAMSUNG Semoga ada rezeki saya dan layak untuk menang Samsung Galaxy Tab A8 Wifi ini. Dapat saya gunakan khas untuk aktif berbisnes dan aktif berkongsi info di #TAPmalaysia #tapvip #theasianparentmalaysia

Thành viên VIP

Jawapan : 8 perkataan SAMSUNG Semoga ada rezeki saya dan layak untuk menang Samsung Galaxy Tab A8 Wifi ini. Dapat saya gunakan khas untuk aktif berbisnes dan aktif berkongsi info di #TAPmalaysia #tapvip #theasianparentmalaysia

Post reply image

Jawapannya adalah 8 perkataan SAMSUNG Saya suka membaca posting di Asian Parents sebab dapat menambah ilmu parenting. Saya bakal menjadi seorang ibu tidak lama lagi. Sangat bersyukur dengan rezeki yang datang.

Influencer của TAP

Jawapan : Ada 8 perkataan SAMSUNG. Semoga ada rezeki untuk anak2.. boleh bagi pd mak abh di kampung.. bila VC screen besar dan barulah mak abh di kampung seronok dpt tgk cucu🌸🥰 #theasianparent

Influencer của TAP

TheAsianParent Malaysia (WORD SEARCH CONTEST) JUMLAH JAWAPAN: 8 PERKATAAN (SAMSUNG) Semoga ada rezeki saya untuk memenangi contest ini 🥰 #samsungXTAP #theasianparent

Post reply image

saya menemui 8 perkataan SAMSUNG.Saya berharap sangat untuk memenangi tablet samsung ini,hadiah untuk hari jadi anak saya bulan 7 ini.Moga ada rezeki untuknya❤️

TheAsianParent Malaysia {WORD SEARCH CONTEST} Ada 8 perkataan 'SAMSUNG' Disini saya sertakan jawapan saya. Harap ada rezeki buat saya sekeluarga. Amin 🤲🏻

Post reply image