28 Các câu trả lời

saya pakai bio oil dan rajin kan spray dekat muka. brand bio essence ada yg spray tu. melembabkan muka fungsinya. kalau xbuat, lain mcm dia punya kering masa pregnant ritu

Saya haritu dah jadi merah kat kawasan yg sama, sy pakai moisturizer mama’s choice ni. Sbb pregnant taktau produk mana yg selamat n sesuai so sy pakai brand ni je.

Allahu.. Cuba pakai allano amway.. InsyaAllah okey.. Sye pun minggu lpas ade masalah gatal2 diperut, alahan.. Allano Amway.. hari2 sye pakai Alhamdulillah dh pulih..

saya penah jadi mcm ni tp dekat kelopak mata..seksa sgt, saya jumpa doc..doc bagi krim,pakai xsampai smggu Alhamdulillah hilang,seeloknya p klinik pakar kulit..

Saya penah kering mcm atas bibir awak tu baru ni, saya pakai ceradan moisturiser yg skin barrier repair cream. Nipis2 je bg dia lembap

TapFluencer

Sy lepas pregnant pun kulit jadi kering tapi x seteruk nie, jumpa la pakar kulit sis sy rasa susah pulih kalau x ikut medication…

Sy pun kulit kering tpi kat celah2 jari Dan jari je... pkai listen snowhite ok kejap. bila skip jadi blik. gatal lgi tu ..hmn

Sama lahh kulit jadi kering sgt😢untung tak naik dekat muke tapi stress jugak lah kering die smpai jdi gatal2 😭

Macam sy juga haritu, mcm2 pakai, tapi still kering, pastu sy biar je. Skrg dh okay sikit. Jerawat pula naik. 🥲

TapFluencer

Allahu. Mudahan ketemu sesuatu yg sesuai utk pemulihan .. Cuba jumpa doktor kulit