27 Các câu trả lời

Nak masuk 5 bln..dah start beli sikit2..walaupun ni baby yg ke 5..disebabkan jarak dgn anak sblm ni 6 tahun..byk brg tak boleh guna dah..saya kerja..so beli sikit2 x la terasa sgt byknya..barang skrg mahal2 dah..x mcm dulu2 hu..hu..asalkan niat nak permudahkan urusan..insyaallah..lg pun nak budget raya lg..ntah la..raya tahun ni cam mana kan..nak blk kg x boleh kot..

VIP Member

Saya dh 19 weeks baru start nk beli brg baby.. Memandangkan tgh PKP #Covid_19 terpaksa beli via online jd dh boleh start beli skit² lah untuk elak ada masalah penghantaran dan available stock kehabisan. Ni baru setel beli 1 jek botol susu walaupun nnt baby fully BF.

Masa anak first beli barang anak nak dekat hujung week bersalin tu haa sekali tak jangka kena pi laboor room awal sbb czer anak songsang tu yg bawak je mne ada, In Shaa Allah anak yg kedua nie kena siap sedia awal2

VIP Member

Masa 5 bulan. Time nak masuk 7 bulan Alhamdulillah settle semua trmasuk bag hospital. Sbb takut bersalin baby prem. ada 3 org kwn bersalin, 30 mggu, 32 minggu dan 33 minggu. Kita tak tau cmne. Better prepare awal

Start beli masa 5bulan keatas sebab bekerja, so bila gaji je beli sikit2 dulu, sekarang dh nak masok 7bulan tapi ada yg tak lengkap lagii 🤭

Start beli masa 5bulan keatas sebab bekerja, so bila gaji je beli sikit2 dulu, sekarang dh nak masok 7bulan ada yg tak lengkap lagii 🤭

macam saya, 5 bulan ke atas. Cari sikit2. Survey kot ada sale barang baby sekali. Jangan rambang mata sudah 😝🤭

Start 16week ke ats dh bli sikit, skang dh siap packing bag semua standby sbb skang nk msuk 31week.

Hehee saya belii brg baby nak masuk 7months nnt InsyAllah .. Bby now jalann ke 5months 😬

Starting w21 dah mula beli barang, w28 beg baby dah complete. 😊

Câu hỏi liên quan