16 Các câu trả lời

Better pergi klinik sis. Sbb kadang2 lain org lain masalah. At least kita boleh tahu. Kalau scan dekat klinik ade pendarahan dekat rahim atau darah penempelan. Atau pendarahan tu dekat pintu rahim. Kalau boleh cari klinik yg betul2 boleh buat detail. Mcm sy pernah kene bleeading time buang air. Lps buang air tgk mangkuk tandas merah. Terkejut dan risau. Bila check Alhamdulillah dinding rahim tak de pendarahan. Tapi dr check dari bawah tgk ade cervical polyps. Tu yg buat pendarahan. Terus buat papsmear masa tu sbb dr takut cancer. Sbb benda tu betul2 kat pintu rahim. Dekat kk pun sy follow up kes ni. Kk terus refer kat pakar. Alhamdulillah dah buat polyps tu. Tunggu bulan depan follow up pakar tgk ok ke tak. So sis pergi dulu klinik luar utk scan detail masalah sis. Sbb tak tahu lain2 masalah org tak sama sbb apa kluar spotting or bleeding. Semoga dipermudahkan segala urusan dan kandungan sis.

Semoga semua ye baik2 utk kandungan sis

pernah jadi awal mengandung dulu.. dalam 10w macam tu. turun darah coklat macam hujung2 period. tak sakit apa2 n sekali tu ja. ikutkan kk pesan suruh pergi hospital. tapi xberlarutan pon, cuma skali tu saja. kalau pergi hospital pun covid2 ni disuruh balik jugak kalau tak teruk. contraction sikit2 pun better tunggu dulu, hospital selalu full patient. apa2 pun take care. you know you better.

i pun jadi jugak 2 hari lepas. tapi kejap2, dalam 3 jam lepastu stop takde. selang seli kejap ada kejap takde. harini ada balik. pegi hosp gov, doc scan kata takde apa, kandungan dalam rahim lagi, so banyakkan rehat je. lagi 2 weeks kalau darah keluar banyak, datang hosp balik. kalau darah takde, doc bagi proceed scan baby as usual dkt mana2 klinik.

Penempelan tu sis, kalau xbnyak kluar sy sarankan sis bnyak2 berehat and mnum air msak bnyak

sama mcm sy sis, sy kluar keputihan nk coklat penuh panties tp kluar ptg td je. esok bru msuk 6w...first time preggy...nk gi check pun xnmpk apa lg tunggu lg klau tk da apa² husnudzon je mungkin proses penempelan

Saya dulu keluar darah sikit time kencing saya g klinik doc scan xnampak ape² jd balik tu kuar drah msa kencing jea. Esokkan tu keluar seketol macam isi ikan. Better sis g klinik scan..

law cmtu..sis jgn buat kerja berat... bykkn berehat..law masih kluar lg & kuantiti yg byk segeralah ke hospital... mudahan sis & kandungan dipermudahkn sgalanya...

Saya pon mcmtu juga .sy pg klinik dr bg ubat kuatvrahim lepas je kluar spotting trus takda mstu 5week .skrg dh 10 week alhmdulilah.jumpa dr ya sis

Jumpa doc sis kalau pegi private boleh terus scan tvs tu dr dlm .. moga baby dlm rahim 🙏🏻 dan banyakan bed rest ya

Baik baik thanks you memang nak pergi check takut saya 😭😭

saya pun pernah ada cecair warna coklat dan pergi scan doc kata baby masih dalam rahim dan kene banyakkan berehat...

TapFluencer

Tak normal. Boleh jd brownish spotting sbb proses penempelan atau ancaman keguguran. Silakan jumpa doc segera

Baik thank you awak

Câu hỏi liên quan