12 Các câu trả lời

Pernah gak tjd kat kiter.. Usia kandungan 8 minggu gak... Gi klinik doktor kata tak dak denyutan... Pastu refer gi hkl, pun jawapan yg sama.. Sedih usah dikata. Almaklum penantian 10 tahun baru nak dpt bby. Dokt bagi tempoh 2 minggu suh dtg balik hkl kalau tak kuar sendiri... Lpas 2 minggu kiter dah stndby ngan kain bju kot kena cuci... Pi check balik, scan balik kandungan,... Maha suci Allah... Baby dlm rahim cam dijentik2 melompat wlpun masih kecil.... Allah punya kuasa.... Baby masih hidup dan mmg cergas... Syukur masih rezeki kiter.... Skrg dah setaun 4 bln.... Terima kasih ya Allah.... Anugerah yg tak ternilai...

Allahu... sy arini baru Dr detect baby dah xde heartbeat.masa 6 week aritu nampak heartbeat baby. semoga ada keajaiban jugak utk sy 😭😭 ttc 7 tahun.

Saya pernah alami situasi yang agak sama pada tahun lepas. Masih ingat pagi tu pergi check janin, tapi xde denyutan jantung langsung. 1st time miscarriage, blurr sangat, saya ingat layer yang. bungkus air janin yg telah bocor tu xde hal. Ia akan membawa sikit benda kuning dengan sikit air yang agak jernih. Lepas bocor, malam mula rasa kontraksi janin, dan semakin masa berlalu, semakin banyak darah keluar. Next day, plasenta keluar secara semula jadi. Sebelum tu, saya hampir akan dihantar untuk membuat operation miscarriage sebab plasenta x keluar dalam masa yang dijangka oleh Dr.

Mcm sy masa megandung kan ank ke2 tu janin ade cuma tiada denyutan jantung blik2 scan tetap sme masa tu kandungan sy dh 3bln...nak masuk4bln ade kluar2 darah stu minggu lepas tu janin kluar sndiri..sedih juga rase nya tpi ape blh buat bkn rezeki sy mase tu tpi syukur sgt2 lepas tu 5tahun tunggu2 skrg bru megandung blik skrg tnga tunggu hari nak bsalin lg semoga sis dpt rezeki tuk dpt baby blik mungkin yg skrg ne bkn rezeki sis...biar lh sis doa kn je tuk ank syurga..

Terima kasih atas reply semua,rupanya ada member ofis saya pun penah jadi situasi mcm saya,dia jumpa 2 doctor dpt situasi mcm saya,tapi lepas 2 minggu kuasa Allah baby dia ada denyutan jantung,dan sekarang baby tu dah umur 9 tahun,saya mengharapkan keajaiban dan rahmat dari Allah

sy dlu pn cmtu jgk.. bkn denyutan je xde.. bby pn xnmpk.. sdih plak smpai dktor ingt pregnant luar rahim.. tp 2 mnggu lps tu dktor suh dtg blik.. alhamdulillah bby dh nmpk dlm rahim.. n denyutan pn dh ade

Minggu hamil ke brapa sis

Saya bru cek tp 29/06 heartbeart bby cntik oky smua dngr dgupan jntung lgi skli td frstme buka buku pink genap 3 bulan dia ckp jntung bby xdngr smoga ad keajaiban dgn sy allahu 😭🤲🏻

Sy ambil masa 2 minggu jugak.. kalau gugur natural sis akan tahu sebab sakit contraction utk kantung keluar daripada rahim.. sy gugur 3 bulan sabtu lepas..

ambk masa brapa lama sis untuk janin turun sendiri? ada 3minggu jgk ke bru dia turun darah .. sb sy gugur lgsung xde kuar darah n doc bg tempoh 2w untk keluar sndiri..

12 mnggu usia kndungan tpi blm ada denyutan jantung baby..sedih ...tpi dcter bgi plihan tnggu 2 mnggu lgi ...harap² muzizat trjadi ...🙏🏻

mcm shu dulu xsmpai 2 mgu dah bleeding huhuhu.. xpa la sabar yew pasti da rezeki yg lain.. Allah lebih mngetahui kn..

Saya pernah gugur masa 8w, tak lama nak tunggu janin jatuh, subuh tu jgak dah keluar habis tanpa perlu dnc

Sama mcm.saya sis..bb 8 minnggu.bleeding sabtu...ari selasa miscarriage..bb keluar skali masa bleeding...semoga ada rezeki lg untuk saya dan suami

Câu hỏi liên quan