44 Các câu trả lời

VIP Member

Takpa sis, jgn sedih ii okay..perancangan allah itu yg terbaik..nk bersedih skjp tu boleh je, jgn lama ii tau..sye ada kenalan yg masih tunggu zuriat selama 14 tahun perkahwinan,sampai sekarang masih belum ada rezeki utk dptkn bby.. rezeki Allah itu pasti, cuma kita x thu cpt atau lambat je, sis byk kn bersabar ye..❤️

Masa saya 7 bulan kahwin tak pregnant lagi saya rasa oh tak ada rezeki lagi. Bila saya resign kerja, saya keje f&b mmg stress yee… rupanya saya dah pregnant 1month tapi taktahu. Lepas resign baru tahu pregnant. Allah is the best planner. Kadang punca stress pun susah lekat. Semoga ada rezeki untuk awak aminnn 🫶🏻

Hi sis. Abang dan kak ipar saya 14 tahun kahwin. Dengan kuasa Allah SWT dia hamil diusia 40 tahun dan sekarang anak dia dah nak masuk 5 bulan. Sis kena sentiasa positif dan yakin kuasa Allah. Allah sebaik-baik perancang. Dia akan bagi the right time ☺️ nasihat saya kalau nak hilangkan sedih kena sentiasa positif

Awak try minum jus mamariam, banyakkn mkn sayur hijau lagi2 baby kailan, bayam untuk bgi suburkn telur awk fast food klau boleh jgn mkn la manis2 tolak dulu. Suami pun kena bnyak mkn sayur hijau. Buah delima pun awk kena bnyk mkn. Try buat untuk tempoh sebulan sebelum priod

Sabar sis inshaAllah rezeki pasti ada cuma cepat atau lmbat je...kazen saya 8 thn dah kawen xde rezeki anak lagi dia x fkir sngt dia nampak happy je tpi dlm hti dia x siapa yg tau..jngn sedih jngn putus asa jngn brhnti berdoa..inshaAllah rezeki pasti ada ❤️

x perlu sedih ..kami yg ramai² baca ni doakan sis cepat mengandung ..sy pun lmbt ngandung ..adalah pernah lalui fasa mood terasa ..tapi alhamdulillah skng ada baby .. yg penting jgn putus asa dgn Allah.. ikhtiar dgn yasin ayat 82 ..in sha Allah ada rezeki

Xpe awk, trus usaha n doa... Insyaa Allah, Allah akn bg rezeki tepat pd waktunya 😊, sy dlu lmbt jgk dpt bby 1thn 9 bln jgk bru ada rezki, then rezki tu dtg direct dkt2 plak... Sy doakan awk cepat dpt bby dn d kurniakan ank2 y soleh solehah... Amin

tak perlu sedih awak . enjoy dulu masa dengan husband . saya ngam2 setahun kahwin baru dpt double line , tp gugur . Lepas 4 bulan gugur sye lekat balik . Awak enjoy je ye , kalau stress sgt pon tkboleh nak lekat orang kata ❤️

TapFluencer

Nak hilangkan rasa sedih? Enjoy kehidupan berdua. Saling berkenalan lebih dlm bila dah 1 bumbung ni. Dating selalu. Travel bersama. Kalau tak rajin masak, belajar masak yg sedap2, makan sama2 suap2. Gitu!

“…Dan seorang ibu tidak akan mengandung dan tidak akan melahirkan anak, melainkan. ( Pada masa dan keadaan yang betul tepat ) dengan Pengetahuan الله “ Fussilat 41:47