20 Các câu trả lời

Pregnant ni. Kalau gugur dah sebulan lebih upt takkan sepekat ni ☺️ sis boleh terus buat appointment jumpa dr ya. Macam saya pun kes sama. Lepas gugur tak sempat period dah lekat semula. Saya call hospital memang dr terus suruh jumpa dia. Kena on ubat kuat rahim and kena jumpa dr 2 minggu sekali sampai 14w. Sebab kira berisiko juga. Satu sebab ada pengalaman gugur. Lagi 1 sebab takut rahim masih lemah. Tu memang dr akan follow rapat ☺️

Sis hospital swasta ke ?

TapFluencer

tahniah kalau pregnant semula. tp kena betul2 bedrest, makan folic acid jgn tinggal, trim 1 elakkan bersama (kalau boleh), makan makanan tinggi nutrien sbb peratus utk gugur semula masih tinggi bila pregnant sejurus lepas keguguran. boleh ke klinik utk scan & kalau perlu, doc akan bg ubat kuat rahim

seronok baca masing2 gugur tak sempat period dah pregnant balik 🥰 saya pun baru jee gugur harap2 boleh pregnant terus jugak dan semoga boleh membesar dgn sihat kali ni aaminn..

lepas gugur tak semestinya lepas period baru ada hari subur . ada ja lepas gugur,sampai date ada telur matang dilepaskan & ada sperm dilepas masuk maka pregnant la balik

Sy tahun lpas kguguran msa bln6 . Bln7 pregnant balik alhamdulilah skg slamat suda bsalin baby otw 2bln suda . Apa2 pun smoga urusan sis d permudahkn

Tahniah sis, mcm saya gugur anak first bulan 3, hujung bulan 4 upt 2 line cuma kabur. Tgh bulan 5 makin pekat, tau2 dh ada heartbeat, rezeki dari Allah

hi. kwn sa hr tu keguguran x sampai sebulan dah pregnant balik. menurut doktor tahap kesuburan sgt tinggi

doc tdk marah sb awal dia p daftar kehamilan. di tau ja di prag terus p scan n buat pengesahan pregnant.

biasa kalau lps gugur takdan period then pregnant lagi doc akan kira usia kandungan/due mcm mana yee? ikut saiz kantung/baby?

nk tau jugk😅

sy pun baru keguguran bulan feb hari tu.rezeki skrg tgh pregnant 6weeks.tp sy still tak selesa sebab rasa ngilu 🥺

Taniah sis.. mmg pregnet balik.. asid folic trus mkn jngn skip..