9 Các câu trả lời

Jgnlah takut utk bersama. Posisi women on top je bile ujung2 kehamilan ni. Ji ka baring pon suami dlm kedaan duduk shj. Jgn baring atas perut pulak. Kesian nt suami nk kene puasa lame bile bersalin. Bile air mani lepas kat dalam. Rase mcm contraction kan bile die nk kluar.. InsyaAllah ade kebaikan dlm setiap ape yg dihalalkan. Tp klu suami faham, xpelah..

Buat senaman ringan spt squat n jalan itik membantu proses bersalin juga, tidak semestinya bersama. Boleh baca tips bersalin dibelakang buku pink kk, banyak ilmu basic disitu, saya banyak refer buku tu 😄 Alhamdulillah dipermudahkan.

Ngam 36-37 lebih baik. Buat slowly and sikit2, sehari dapat 2 3 kali okay dah 😊

posisi doggy je selamat...xyah byk2 posisi sis..letih awak...Sy anak ketiga kerap bersama Smpai nk bersalin alhamdulillah keluar x koyak..senang je tapi skrg dh jauh dgn suami sebulan sekali je🤣TGH pregnant lagi anak no 4..

Since prgnt batin kurang wak

Tak juga. Saya langsung tak bersama third trimester, 36 weeks turun darah doctor seluk dah 5cm. Anak first pulak tu 🤭 Officemate saya kerap bersama third trimester, overdue juga 🤭

pengalaman 7 Kali bersalin..ujung ssh nak bersama n x bersama.. alhamdulillah mudah je bersalin.sbb bersama tu bkn satu je cara nk mudah bersalin..byk lg cara

Ikut pada badan masing2 jgak awak. Sy tak kerap bersama dgn husband pon ketuban leaking sndri. Faham mood tu takde sbb perut dah besar & kita sndri pon jadi tak selesa. Hehe

tak semestinya... saya pun jarang sgt bsama ble 3rd trimester sbb x selesa.. 37 weeks+ da bsalin..

tak semestinyaa

TapFluencer

Tak semestinya