12 Các câu trả lời

salam takziah . saya pun pernah gugur anak first 20week . dah cukup sifat . allah je tahu peritnya rase kehilangan tu . Tp takpe jngan putus asa sis . insyaallah ade rezeki lain allah bg . saya gugur bulan 8 2021 tp skrg allah ganti , saya tngah pregnant 14week . doakan baby saya membesar dgan sihat sampai waktunya 9bulan . saya doakan semoga allah permudahkan urusan ibu2 semua . dan semoga ade rezeki untuk semua yg sedang menunggu 🥰 aamiin .

allahu...terima kasih puan atas doa dan kata semangat. semoga ada rezeki saya

Innalillah..Takziah puan, kawan kakak saya setelah 17Tahun berkahwin, 6 kali keguguran.. Akhirnya tahun ke 17 baru ni Allah kurniakan zuriat perempuan buat dia. Semoga Allah kurniakan zuriat buat puan juga, take care ❤️

terima kasih puan. semoga ada rezeki saya

Sabar ya sis.. Hugss.. Sy tahu rasanya.. Sy dah mengalami 11 keguguran 5y TTC.. Jgn putus asa sis ya.. Positive and sy doakan kita sama2 dikurniakan zuriat yg sihat utk kandungan seterusnya.. Amin ya Mujib.. 🌷🌷🌷

terima kasih puan. doakan saya

salam takziah. ambik masa nak bertenang ye. sy pun pernah mengalaminya 18july21. masa tu support suami sgt penting. emosi sgt tak stabil. sy harap suami awk sentiasa ada untuk support awk.

terima kasih puan. alhamdulillah kedua2 keluarga saya sangat support. mereka memahami saya. sekarang mak mertua saya jaga. mak sendiri dah meninggal

Salam takziah sis.. semoga Allah kurniakan baby rainbow after this.. in sha Allah klu ad rezeki pas gugur lebih mudah lekat.. Aamiinnnn

aminnn. ramai doakan saya begitu. mudahan ada rezeki saya. terima kasih puan

TapFluencer

Inna liLlahi wa inna ilaihi rojiun. Takziah.. Mudah mudahan Allah gantikan kehilangan dgn yg lbh baik 🤲💕

aminnn terima kasih puan

Sabar banyak2 ye sis . Salam takziah ,semoga allah hadirkn yang baru buat sis .🌹 saya pun menunggu 🤗

aminnn. semoga ada rezeki kita

VIP Member

Bykkan zikir. Tanamkan redha & sabar. InshaAllah ada rezeki lain.

terima kasih. insyaallah cuba kuatkan hati

Innalillah. Moga dipermudahkan semua urusan InshaAllah 🤲🏻

amin. terima kasih puan

Insha allah..Ada rezeki lg selepas ni..Take care..😊

terima kasih puan. aminn