89 Các câu trả lời

saya pusat ke dalam.. doctor ckp bby perempuan..tapi mengikut kn gambar di atas..hanya mitos sahaja.. jantina anak bukan tngok pada pusat or perut berlainan..ada orang ckp tak pusat,prut berlainan pon boleh jadi salah satu nk thu jantina anak..klu bulat perempuan klu bujur lelaki..setahu saya hanya mitos je semua tu..bby perempuan pusat terkeluar pon ada..😅😁🤭

x jgk..sy anak boy & girl sama je ..pusat terkeluar..bentuk perut pon sama je ank boy & girl..bila scan pon x nmpak pon sex baby..y beza cume pergerakkan baby tu je..baby girl smooth je dia gerak2 tu...kalau boy2 tu start 5 bln dah nk roboh perut..hehehe..senget2 sebelah dah 7 bln lebih..

tara behtul.. sbb saya punya pusattt bandarrr sejenis dalam.. tade tersembuill keluar punya... sebb masa saya kicikkk emakk saya pusing2 saya punya pusat jaga saya punya pusat sangat baik dan syantik.... dia cakap klu pusat terkeluarr itu sangat tidak syantikk... itu kata emakk saya

xde la awak..mitos.. 1st pregnancy sy pusat xtimbul pon baby boy.. lepas tu sy mkn semua je.. 2nd pregnancy pusat timbul scan bulan lepas gugurl doctor kata.. sama je sy mkn dgn semua benda awak.. ada org ckp kalau kita alahan teruk baby girl la..sy both sama xde alahan awak..

TapFluencer

Saya anak boy tak keluar pun. Tpi rasa ngntuk sepanjang masa. Nafsu Makan tinggi. Padahal bru je makan dah nak makan tak lapar pun tpi rasa nak kunyah sesuatu.

sama la sis ... tapi scan doc asik ckp girl ... firasat kata boy

mitos.🤣pusat trkeluar tu biasa perut jenis besar dan ikut jenis keadaan perut bkn sebab jantina,,,klu kecil xklur pun...aku ank 4org yg prtama xklur pusat sebab perut kecil ,yg no 2 smpi no 4 pusat trkeluar sebab perut besar.

sama lh kita sis..ank pertama pon prut kecik ank kedua pon prut kecik..pusat tak terkeluar pon..🙂hari tu g jumpa nurse KK,ckp saya prut kecik masalah rahim saya rendah 30cm je..suruh jumpa doktor buat scan..dah scan.. doktr ckp bby dalam okey tapi nurse sana ckp awk perut kecik tapi doktor check semua ok..tak thu knpa..🙂😊

ank sy first girl mmg pusat ke dlm, no2 boy mmg pusat keluar.. pregnant no3 ni pusat kluar jugak tp sy xkisah girl or boy jnji sihat walafiat sempurna Alhamdulillah

Hmm saya kedalam tapi boboy 🤧 padahal teringin nak ada baby gegel .. sebab semua 4 anak boboy .. semoga ada keajaiban 🤭 mana tahu scan boboy keluar gegel kan ... sebab biasa kena prank yg no 4 bilang doc gegel last" keluar boboy 😂

mitos je ni..kalau jd pun mgkin kebetulan sbb bdn setiap org xsama..sy mgandung dua kali yg lepas pusat terkeluar..mmg dua2 boy..kli ni pusat kedalam..belum prgi scan jntina..

Saya lahir anak pertama, keluar pusat tapi gegurl yg second nie, pusat dalam tapi boboy.. So tak boleh pakai laa mitos nie yea, kebetulan shja.

Câu hỏi liên quan