11 Các câu trả lời

TapFluencer

Boleh, cuma kena slow motion masa di antara 2 rukun . contoh nak bangun drpd duduk di drpd tahiyat awal / sujud tu kena slowly dan jg posture. Nnt perut terkejut / cramp. Pernah terjadi kt saya. so, saya tengok posture yg betul semasa hamil tengok kat youtube KKM. sy amalkan.. Sujud tu paling bagus tau. klu nak kedudukan bayi elok masa dah nk bersalin, bnyakkan lah sujud. Rukuk pula elok strech pinggang.

Takda pon awak.. solat senaman terbaik utk ibu mgandung bagi saya..pernah terbaca post dari mana (lupa da) sujud mmbantu mbetolkan kdudukn bby dalam perut. (mengelak songsang). wallahu'alam

TapFluencer

takde pun awak , saya sampai nak sarat pon masih gagah solat macam biasa , Alhamdullilah baby saya sihat takde effect apapon , just share ❣️

Takde masalah awak. Kita solat macam biasa, kehidupan macam biasa. Cuma jangan lasak2. Solat tu ibarat regangan, senaman ringan tau!

Solat lg membuatkan kita rasa sihat 😍 dan tenang. Jika tak mmpu, solat la duduk. Inshaa Allah islam itu mudah

orang mengandung 6bulan pun masih sembahyang sampai waktu nak bersalin tak ada pun effect pada kandungan ...

TapFluencer

Hi mommy. Boleh solat macam biasa. Takda masalah pun

sangat bagus sujud. boleh cepat uri berada di atas

Takde apa pun wak. Boleh solat je mcm biasa

boleh sangat sangat awak..

Câu hỏi liên quan