23 Các câu trả lời

TapFluencer

Saya pakai plastik cover buku latihan sekolah pun nurse tegur, "awal benar nak balut ni, banyak saya nak catat kat cover. " Haha. Lepas tu ok dah... saya dah 3 kali tukar cover plastik sbb nk memudahkan kerja nurse dan doc. terkoyak kan bila buka dan pakaikan balik 😆 Mujur beli sekali bundle, ada berapa keping entah isinya. Saya punya cover, tak lah cantik cover macam dlm gambar ni.

@Imanjar... wah terbaik lah kk awak 👍👍👍😁

saya guna ziplock bag ja untuk cover buku pink dari rosak tapi pernah nampak ada ibu yang guna cover macam ni. takda la nurse marah ke apa. elok ja dia letak dalam bakul. boleh je kot guna cuma cari yang boleh buka. sampai klinik buka kejap dah selesai sarung semula. nak mudah tanya dengan nurse dekat klinik terus untuk kepastian sebab lain tempat mungkin lain penerimaan.

boleh je sis.. sy pakai yg plastik buku latihan yg kedai eco shop je.. utk lindung luar buku pink sbb nurse selalu tampal nombor skali pelekat smpai nk buang pn terkoyak kulit buku pink tu..bila pkai plastik tu nmpk kemas sikit, buku pink pn terjaga sikit 😁

sy dulu kena marah sbb melambatkan kerja nurse yang nak register kita, depa kena buka dulu sbb sebahagian mklumat psl kita kan jadi terlindung dgn cover tu. jadi sy akn buka cover tu setiap kali ke kk huhu

Paling latest tahun ni nak bersalin. Alhamdulillah tak kena marah pun, lgpun nombor giliran, details, result urine, blood dll ada tempat letak kt belakang sarung dia. So mudahkan nurse & doctor.

alhamdulillah mcm sy pn skng checkup kk area kajang nurse doktor semua baik².. tak de sebut lgsg pn psl kenapa pakai cover ke apa.. tak complain pape pun.. semua ok alhamdulillah

TapFluencer

boleh aje nak guna. cuma ada sesetengah tempat bila berurusan kena cabut sesiap sampul sebab depa tak nak. kalau saya buku letak dalam sampul yang berzip (macam fail jernih tu).

Boleh ke pkai sis. Saya dlu siap balut buku pink tu. Nurse siap puji lagi buku kemas and bersih. Alhamdulilah dikurniakan nurse2 dan dr yg baik sepanjang pregnant. Rezki.

Okey je pakai cuma kena cari yang tak tutup no ic , kalau tak kena marah la . CRi mcm ni , saya kena tegur sbb no ic tak nampak . So beli baru

hihii.. tak pasti sbenarnya.. kena tanya nurse jaga awk.. tengok masa chck up ada ja ibu2 yang guna.. tak ramai guna dan nurse tak rasa tganggu,ok kot..

Câu hỏi liên quan