7 Các câu trả lời

VIP Member

Baby saya doktor kata prolong jaundice. Darah dah di hantar ke makmal hkl. Esok kena pegi klinik tgk result mcm mana. Padahal 3hari selepas dilahirkan anak dh kena tahan wad duduk bwh lampu tu dan saya sentiasa bf anak waktu mlm tiap2 sejam anak minta susu tapi still tak hilang kuning baby. Saya pun dah usaha mandikan baby dgn teh cina. Bertawakal ajela semoga tiada masalah2 yang berat.

Sy dulu smpai habis pantang baby kuning dan rujuk pakar kuning 200 ke bawah mcm2 sy try last2 yg sesuai susu kambing sy minum sehari 2 kali dan kerap bf sama mandikan baby dgn herba beli kat kedai Cina Alhamdulillah sekejap je terus turun 40 tak smpai seminggu

VIP Member

Saya haritu anak kuning, saya kerapkan bagi susu badan dekat anak. Tiap sejam @ tiap 2 jam. InsyaAllah cepat turun kuningnya. Anak saya kuning seminggu je

Hi mom..dri pgalaman sy ,sy mndikn air kopi dan sy bru brsalin sy cuba mndikn bby sy air sagu ..Sagu tu jnis yg nak buat ambuyat

VIP Member

Baby saya sebulan. Huhu. Saya mix dengan fm. Habis je kuning saya fully bf balik.

sy xda experience lagi tpi kwn sy bagi bf anak dia every 2 hours

VIP Member

Keep bf

Câu hỏi liên quan