20 Các câu trả lời

VIP Member

Pergi jmpe yg pakar sis.. nti dr blh d slmtkn..lngsung jd misscarriage.. klu sis tnye dkt sini..xkn dpt mmbntu apa2.. bkn ke nurse n doc dh pesan..klu ada spotting n bleeding kne asap g hsptl.. ke sis blm pnh buka buku pink lg? Stiap org rahim berbeza..ada kata xde effect pape biasa je.. ada org rahim xkuat sbb tu akan alami spotting n bleeding... Kalau.sis syg kandungan sis..sile la.ke.hsptl..jgn.lengah2 buang ms.tnye dkt sini .tnye doc..nti.dia.akn bg solution..bg ubt kuatkn rahim ke..or.etc..mg d pmudahkn segala urusan sis..aamiin

Baik p cek kt hsptl, ada setengah org xpa, tp ada yg kguguran. Biar pn spotting skit2. Mcm sya kandungan ke 2 gugur, mula ada spotting, p hsptl jln xbuka dktr kta xpa blk rehat, tp xda rezeki blk 3 ari Dr jmpa dktr gugur. Gugur 12w.

Saya ade pengalaman spotting 5 weeks, then terus pi klinik utk minta pengesahan doktor...alhamdulillah tiada apa2...doc ckp janin nak terbentuk that why ade spotting sikit...skrg dah 11 mggu...better sis pi klinik tnye utk pengesahan

same laa saya .. doc pun ckp janin bru nk membentuk

nak jawapan lebih jelas refer doc doc check tau la jawapannya sebab ada spotting tu normal awal kehamilan tapi ada tu sebab nak berlaku proses keguguran, so jawapannya hanya bila doc check sis nanti

Ok sis tq

Saya pun week ke 5 camtu keluar spotting. Spotting ni lendir campur darah tapi bukan warna merah tapi dia brownish gitu. Walaupun orang kata normal tapi saya pergi jugak hospital jumpa dokter.

sma mcm sya pergi klinik sis . nanti doc bgy ubt kuat rahim

Rujuk doc sis..tkut pape jer nnti...

Better jmp doc sis

If was2..refer doc

Jumpe doktor sis

Câu hỏi liên quan