383 Các câu trả lời

VIP Member

Ni magnesium oil saya punya.. Dia boleh sapu kat mana² bahgian yang sakit.. Kecuali perut.. Sebab kalau kat perut kan xtau macam mana keadaannya kan

Kena makan kalsium..saya ambik shaklee kalsium..bagus ada boron magnesium zinc... Pm saya kalau nal beli 01137968268 http://metrobestmom.blogspot.com

same here! when I sit a bit longer the back pain hurt so bad. maybe because of the the fetus is getting bigger And bigger everyday.

Sme la sy baru 14 week 1 day..Tapi nk tanya awak2 semua da terasa tk denyutn jntung

sy sakit ari2..rasa sakit tu sakit mcm seolah2 lepas bersenam selepas lama tak bersenam..mcm sakit otot..sakit sgt2 bila nak bangun, berjalan..

Kann! sama lar, sy ingat sy je yg alami..risau jer..hihi..

Sama la. Bila nk tdur ja msti sakit belakang. Xselesa. Pusing kiri pusing kanan xkena rasa. xbleh nk tdur. Bru 14 weeks. Dh pjj sakit tanggung sorg2

saya start back pain since minggu ke 11...headache yg setara mcm migrain dah 3 minggu...pergi kolej berjalan dah mcm nenek2...nasib musim covid, kelas face 2 face 2 kali seminggu je, byk online class...tapi muka bila hadap student face 2 face or even online dah xda senyum dah...masam n berkerut je sbb menahan back pain n headache

yes...after work...balik rumah akan baring kejap...luruskan pinggang...selesakan badan kejap ... memang sakit belakang even hanya memasak..

VIP Member

Sy pn tp sy guna biobax cool theraphy.. Alhamdulillah.. tdo sy lena.. hanya spray dibahgian sakit lpas tu sapu je.. elak sapu kat perut..

Me too..nak2 lps driver kereta rsa mcm bhg pinggang tu mcm xleh nk angkt dh..kebas je rsa..tp bila baring..legaa Ya Allah...☺️

Bnykkan minum air putih..sy pon msa 5weeks kerap skit blkng skit pinggang..sy minum air putih secukupnya..alhamdulillah kurang dh skit2

Câu hỏi liên quan