11 Các câu trả lời

Esok sy pun genap 40w. .belum ada tanda nak bersalin. .harap baby bertahan lagi 3 hari sebab ada urusan penting isnin depan. .semoga kita selamat melahirkan baby ya mommies 🤲🏻

saya pun 40w 1hari tapi hari checking kt kk air ketuban kurang dari 8 tapi tkde tnda bersalinn jadi kene terus refer kt pac hospital. kena pksa bersalin tapi tkde bukaan lagi . hmm

sy dlu ank no 4,40w6d bru bslin..tu pn suami sruh mnum milo pnas+planta tiap2 mse n jln itik..alhamdulillah,mmg cpt bby trun..skrg ni prgnen dh 36w,hrp2 dptla bslin awl cm org lain.

kita sma sis...sya pun da 40W blum ada tnda" lgi nk brsalin..hri ni bru p checking dekat klinik ibu dn anak..smoga smuanya d prmudahkn tuk kita ya sdang tggu masa dn saat jk🤲🤲

amen...semoga dpermudahkn 🙏♥️

baby nak merasa rendang dulu tu 😭😭😭 semoga dipermudahkan urusan saya doakan mommy datang sakit bersalin sebelum tarikh induce. aminn

sya pun dah msuk 40w 2d . kalau tak beranak jg dlm minggu ni .tarikh serah diri Sy 15 hri bln .tolong doakan kselmtn Sy dn bby .

Aamiin Allahumma Aamiin

Aamiin Allahumma Aamiin ..doakan saya jugaa .. due 16/4 ..belum ada tanda apa² ..bby ke5 ..

Aamiin ya Allah ya mujib.. semoga dipermudahkan segala nya

semoga dipermudahkan kelahiran dgn selamat Aamiin yra 🤲

TapFluencer

Mudahan Allah kurniakan kelahiran yg selamat

sya plak trpksa czer sbb air ktuban sikit

Câu hỏi liên quan