57 Các câu trả lời

sy pun 28w 3d..baby besar 1.6kg dan air ketuban banyk lebih paras normal..ari khms nie jumpa dktr pkar utk melihat keadaan baby dlm kndgan..doakan baby sy sht ye..

sy pun 28 ,air ketuban banyak sikit beby songsang ...ada masaalah gdm baru lepas jumpa doktor pakar kena makan ubat kecing manis.kecing manis x tinggi sangat pun cuma cek alik pagi 5 ke atas.normal 4 ke bawah.

Saya 28w genap harini. Semalam appointment nurse cakap baby dah elok kepala di bawah, cuma tak masuk laluan lg. Cuma berat baby sy tak sure sbb tak scan. Nurse just rasa dgn tgn je kedudukan bby sbb sy checkup di klinik desa. Masa 23w berat baby 504g, doctor kata normal. 32w nanti baru scan balik.

sya 28 week 4day dah nak masuk laluan dah baby nak kuar awal tapi sya pujuk anak jgn kuar lgi adik tak cukup bln

banyakkan buat sujud sis. saya dulu anak ke 3 pun songsang. bila banyak buat sujud dia beralih minggu minggu akhir. banyakkan doa juga lepas solat

samala....dah masuk 28 week,semlm gi kk...doktor scan...uri kat bawah,baby songsang......lg 2 minggu repeat scan...mintak2 dah ok nnti...

sy plk baby dk betul dh tp uri kt bawah..pp type 1...

tadi jumpa dockter,scan baby 28week tapi baby dlm perut kecil dockter ckp.siapa ada pengalaman begini ya risau pula,macam2 dockter cakap tadi takut Sya ada apa2 baby😓

Sama pun sma doktor ckp baby kurang berat kandungan 28 minggu ni baby dlm perut 900gram sja 😟😟😟

saya scan 28weeks hari tu baby mlentang kepala kat tepi tapi doktor kata ada masa lagi bagi dia pusing ke bawah kena byk bsujud kalau anak pertama dulu masa 6bulan dah elok masuk laluan n scan baby berat 1.2kg agak besar sikit doktor kata dari usia nya

skrg berapa weeks ? selalu baby akan pusing masuk laluan balik time hujung2 third trimester . mcm saya dua kali baby mlintang n time bsalin elok je kat bawah dah . dua2 bsalin normal tak koyak .

saya baru balik dari scan bby kt kk . ini scan saya kandungan 28week , saya x faham maksud berat bby lg.. berat nya 1136g. mkna nya berapa tu eh. maaf yaa saya mngandungkn anak first.

Sma lah time saya 28weeks baby di ckp songsang,tp nurse ckp baby akan beputar.tgu 32weeks kena scan lg.

jgn risau moms. mmg bdan baby suka pusing2 tu. cuma klu 36-37 weeks kalau masih kepala baby songsang tu yg susah

saya 28weeks,checkup dengan nurse, diorang ckp bby saya songsang. esok lusa nk kena jumpa dktr pakar atas temujanji scan, risaw pulak rasa. sahabat2 disini tolong doakan untuk kndungan saya. buat sis jugak moga dipermudahkan segala urusan 🤲🤲.

Saya baru jmpa doc,scan 28 week.kepala Bby da turun..Berat 1.1kg..doc ckp normal,mgkn 800g trlalu kecil kot..semoga dipermudakn.

Sama la dgn sya

Câu hỏi liên quan