28 Các câu trả lời

Jangan risau ini bermakna sis memang boleh mengandung lagi..jaga emosi skrg,sy taw sis kecewa.dh abis pantang nti sis try track waktu subur gune opk strip ya..insyaallah ada nanti percaya dan usaha,pasti akan dikabulkan..ini yg sy buat lepas gugur pd 10week,sy xputus asa..lepas 2 bulan sy lekat sbb track waktu subur..

salam takziah sis. Insyallah ada rezeki zuriat buat sis lagi lepas ni. Saya tahun lepas 3 kali keguguran, hampir meroyan stress. Tapi sabar hujung bulan lepas keguguran ketiga terus lekat Alhamdulillah sekarang dah masuk 32week. Lepas tahu preggy saya terus makan duphaston. Semoga akak terus sabar ye.

Innalilahiwainailaihirojiun,, yang tabah sis, saya pon tunggu 10th tp alhamdulillah sekarang dah bersalin 18 hari. Setelah alami keguguran 3kali. Semoga Allah gantikan yg lebih baik. Dan semoga setelah ini ada rejeki sis tuk menimang cahaya mata. Aamiin

mashaAllah tabahnya sis menunggu

semoga diberi kekuatan,pasti ada hikmah d sebalik kejadian.sya pun bru lepas keguguran 27.12.20 tu tpi lepas 2 bulan sya pregnqnt bli,skrg usia kandungan dah 24minggu😉...semoga awak pun cepat pregnant blik m sya,jgn stop mkn folic acid wlaupun dah tak pregnant,okey

folik asid blh ambik wktu mna ye....lepas pntang atau mcm mna

salam takziah sis,,sy lg la 2kali jd bnda yg sma kdugan dh msuk 18week,,sifat smua dh mjdi jantina smua dh ad,,tp sy kuat kn diri trima ujian ni,,xpe sis dia tgu sis dsurga,,smoga sis kuat ye💪 allah sbaek2 prancang,,smoga kita ad rezeki mgdung lg,,aamin🤲

Moga ada hikmah di sebalik perkara yg terjadi. Moga Allah kuatkan hati sis dan gantikan dengan yg lebih baik. Moga Allah kurniakan zuriat keturunan buat puan sekeluarga. InshaaAllah, Allah Maha Tahu. teruskan berusaha ya puan. Saya pun sdg ttc. doakan saya ya

Allahu. Moga Allah beri puan dan suami sebaik baik ganjaran dan pahala yang banyak. Dan moga Allah ganti yang lebih baik lagi. Pastinya ada hikmah puan. Allah maha baik. Dia sangat sangat baik. Kuat, tabah dan sabar ya puan.

Innalillah..saham akhirat..semoga sis kuat..sentiasa ingat Allah itu baik..segalanya ada hikmah dihujung hari..jangan putus asa ya..sy doakan sis sb sy faham apa rasa dia ada anak syurga..

Xpe sis.. inshaallah Allah bg tepat pada masanye.. atleast dah pernah lekat.. lepas ni kalau lekat, confirm smpai melahirkan.. semoga sis kuat yer💪🏽 fikir yg baik2.. usaha lagi...

inshaa Allah segala urusan puan dipermudahkan..Puan & suami kuat utk harungi dugaan ni..Saya doakan puan & suami dikurniakan anak2 yg soleh solehah..jgn putus asa..

Câu hỏi liên quan